Hokejisté Kladna i Mladé Boleslavi prohráli, rozdíl mezi nimi zůstal pětibodový

10:06aktualizováno  10:06
Stíhací jízda hokejistů Mladé Boleslavi se stále nekoná. I když jejich hlavní rival na poslední barážovou pozici Kladno nebodoval v Pardubicích, kde prohrál 3:7, nedokázali žádný bod uhrát ani mladoboleslavští hráči. Na ledě Vítkovic zápas ztratili v závěru druhé třetiny dvěma slepenými góly a prohráli 1:3.

Souboj vítkovického Petra Pohla (vpravo) s boleslavským Davidem Vrbatou. | foto: Alexandr Satinský, MAFRA

"Celé jsme si to tím závěrem druhé části pokazili. Přitom zápas to nebyl z naší strany vůbec špatný," zlobil se jediný střelec Boleslavi Juraj Štefanka, který ještě loni oblékal dres domácích Vítkovic.

"Podobným způsobem jsme ztratili už hodně zápasů a je to škoda, protože Kladno ztrácí body taky a my tak zůstáváme stále na místě," dodal zkušený útočník.

Podobně zklamaný byl i asistent boleslavského trenéra Vlado Hiadlovský.
"Domácí udeřili dvakrát z přečíslení 2 na 1 a tím zápas rozhodli. My měli podobných situací snad pět, ale neproměnili ani jednu. Těžko pak můžete chtít uspět. Přitom třetí třetina byla od kluků dobrá."

Alespoň malou útěchou může být pro Středočechy fakt, že prohrál i jejich krajský soused z Kladna. Ten inkasoval sedm branek na ledě Pardubic, čtyři jim dal Radovan Somík.

V pátek se oba středočeské kluby představí doma. Kladno hostí Brno, Boleslav pražskou Slavii. Utkání začínají shodně v 18.10 hodin.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Hlavičkový souboj mezi Vojtěchem Kubistou z Jablonce (vlevo) a Branislavem...
Jablonec - Dukla 2:2, domácí ještě nevyhráli, promrhali dvougólový náskok

Ani ve 4. kole fotbalové ligy Jablonec nevyhrál. Byť vedl nad Duklou v prvním poločase už 2:0, náskok do konce zápasu neudržel. V poslední minutě kopal domácí...  celý článek

Sparťanský brankář Sami Aittokallio sleduje, co se před ním děje v duelu proti...
Sparta prohrála s Eisbären a na berlínském turnaji skončila druhá

Hokejisté Sparty prohráli na turnaji v Berlíně s domácími Eisbären 3:6 a skončili druzí právě za nedělním sokem. V prvním duelu vyhráli Pražané v sobotu nad...  celý článek

Jihlavský útočník Davis Ikaunieks sedí smutně na trávníku, za ním se radují...
Zmařil Hájek soupeři možnost dosáhnout branky? Není to tak jednoznačné

Sporné okamžiky, hraniční situace ve 4. kole fotbalové ligy, v nichž se rozhodčí v zápasech Slavie a Plzně přiklonili na stranu elitních týmů. Chybovali, nebo...  celý článek