Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jazyková vybavenost vám zvýší cenu na trhu práce

Komerční sdělení   8:51aktualizováno  8:51
Stalo se vám někdy, že jste se vydali na pracovní pohovor na vysněnou pozici, pro kterou jste si mysleli, že jste tím nejlepším kandidátem? Ale nakonec se vám ozvali s tím, že byl vybrán jiný uchazeč, který lépe splňoval požadovaná kritéria? Jedním z důvodů může být úroveň vaší jazykové vybavenosti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

(ilustrační snímek)

(ilustrační snímek)

Znalost cizích jazyků je totiž v řadě zaměstnání naprostou nutností. To, že si do Vašeho životopisu napíšete pokročilou úroveň několika jazyků, neznamená, že se s nimi opravdu dokážete domluvit.

Jak tedy zvýšíte šanci na získání vašeho vysněného zaměstnání a jak tedy prokážete, že vaše jazyková úroveň je opravdu taková, jakou jste uvedli ve vašem životopise?

První možností může být absolvování zkoušky z jazyka na vysoké škole. Tato možnost by měla personalistovi napovědět, že vaše znalost jazyka by měla být již na dobré úrovni. Ale i v tomto případě tomu tak být nemusí, protože ne všechny vysoké školy jsou pro personalisty důvěryhodné, proto ani státní závěrečná zkouška z jazyka nemusí být klíčem k úspěchu na pohovoru. Zároveň s touto zkouškou neuspějete ani v zahraničí, což je velkým problémem vysokých škol v České republice celkově.

Další možností, jak zvýšit svou šanci na úspěch, je složení mezinárodní jazykové zkoušky, která je zároveň uznávaná i ve světě. Je to jeden z nejlepších způsobů prokázání jazykových znalostí. Právě složení mezinárodní zkoušky je často startem k úspěšnému započetí kariéry. Ať už si vyberete úroveň zkoušky jakoukoliv, neměli byste však podcenit přípravu.

Právě v tomto vám může pomoci kromě standardních skupinových či individuálních kurzů např. také denní studium (pomaturitní studium v Jipce), které je koncipováno tak, aby studenti byli schopni složit po jeho absolvování mezinárodně uznávanou zkoušku (např. v případě angličtiny - KET, PET, FCE nebo CAE). Pomaturitní studium však není určeno pouze pro absolventy středních škol, ale pro každého, kdo se chce intenzivně věnovat výuce vybraného jazyka a připravit se tak na tyto mezinárodně uznávané zkoušky za bezkonkurenční cenu. Výhodou je také status studenta, který vám v jazykové škole Jipka samozřejmě zůstává.

Jednoletá intenzivní výuka jazyka (pomaturitní studium) v Jipce probíhá v moderně zařízených učebnách v bezprostřední blízkosti stanic metra (3x v Praze), a v centrech měst (České Budějovice a Plzeň). Studium je vedeno zkušenými českými lektory i rodilými mluvčími, kteří mají odpovídající vzdělání a dlouholetou praxi v oboru výuky jazyků.

Zvolit si také můžete mezi variantou studia All Inclusive, Basic a VIP. V rámci All Inclusive máte možnost získat učební materiály, ISIC, zkoušku nanečisto a dva libovolné skupinové kurzy jazyka navíc ZDARMA. Více informací o výhodách a typech studia naleznete na www.jipka.cz

Hlavní zprávy

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.