Ach, ty nájezdy. Hokejová Boleslav na ně v sezoně doplatila už pošesté

9:59aktualizováno  9:59
Když skončí hokejový trénink nebo předtím, než začne. To si každý hráč rád pohraje s pukem, zkusí si nějakou fintu nebo kličku na brankáře. Mladá Boleslav má takových hračičků v kádru zřejmě málo. Už pošesté v sezoně totiž prohrála extraligové utkání na samostatné nájezdy, úspěšně to zvládla pouze jednou.

V utkání s Vítkovicemi zasahuje brankář Martin Růžička z Mladé Boleslavi. | foto: Adolf Horsinka, MAFRA

V neděli z toho byla porážka 2:3 s Hradcem, který jindy při penaltách strádá také a včera upravil svou letošní nájezdovou bilanci na 3:5.

„Podle mě jsme byli v první třetině jasně lepší, navázali jsme na dobrý pohyb ze zápasu s Vítkovicemi. Závěr nás samozřejmě mrzí, protože jsme ztratili výhru minutu a něco před koncem. Bohužel penalty se nám dlouhodobě nedaří a to se opět potvrdilo,“ litoval boleslavský kouč Marian Jelínek.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Josef Hušbauer během zápasu s Bohemians.
    Nikdo není dokonalý, ukázal start ligy. Proč se Slavia a spol. trápí?

Chtěl udělat vstřícné gesto. Doufal, že si aspoň trochu udobří fanoušky po nepovedeném zápase, ve kterém to nešlo jemu ani týmu. Ale nečekaně narazil. Halil...  celý článek

LIBERECKÁ RADOST. Fotbalisté Liberce slaví gól během utkání s Mladou Boleslaví.
    Boleslav - Liberec 0:3, třetí prohra doma, dva góly dal Graiciar

Třikrát v novém ročníku hráli mladoboleslavští fotbalisté doma, potřetí prohráli. Ve 4. kole první ligy nestačili na Liberec, který si odvezl body za vítězství...  celý článek

Generální sportovní manažer a trenér Mladé Boleslavi Dušan Uhrin sleduje...
    Bída Boleslavi, „spokojený“ tým je u dna. Co s tím, šéfe Uhrine?

Kdo by asi tak mohl mít v úvodu fotbalové ligy největší problémy? Možná byste tipovali, že rozjezd pokazí někdo z nováčků. Nebo Bohemians. Jihlava. Brno... Ale...  celý článek