Ach, ty nájezdy. Hokejová Boleslav na ně v sezoně doplatila už pošesté

9:59aktualizováno  9:59
Když skončí hokejový trénink nebo předtím, než začne. To si každý hráč rád pohraje s pukem, zkusí si nějakou fintu nebo kličku na brankáře. Mladá Boleslav má takových hračičků v kádru zřejmě málo. Už pošesté v sezoně totiž prohrála extraligové utkání na samostatné nájezdy, úspěšně to zvládla pouze jednou.

V utkání s Vítkovicemi zasahuje brankář Martin Růžička z Mladé Boleslavi. | foto: Adolf Horsinka, MAFRA

V neděli z toho byla porážka 2:3 s Hradcem, který jindy při penaltách strádá také a včera upravil svou letošní nájezdovou bilanci na 3:5.

„Podle mě jsme byli v první třetině jasně lepší, navázali jsme na dobrý pohyb ze zápasu s Vítkovicemi. Závěr nás samozřejmě mrzí, protože jsme ztratili výhru minutu a něco před koncem. Bohužel penalty se nám dlouhodobě nedaří a to se opět potvrdilo,“ litoval boleslavský kouč Marian Jelínek.

Sledujte rekonstrukci Staroměstské radnice

Hlavní zprávy

Další z rubriky

český fotbalista Rudolf Skácel s trofejí za triumf ve Skotském poháru
    Fotbalovou Příbram by měli pomoci vrátit do ligy Skácel či Grajciar

Fotbalisté Příbrami zahájili přípravu na novou sezonu, ve které se budou snažit vrátit do nejvyšší soutěže, i s někdejším reprezentantem Rudolfem Skácel či...  celý článek