Ach, ty nájezdy. Hokejová Boleslav na ně v sezoně doplatila už pošesté

9:59aktualizováno  9:59
Když skončí hokejový trénink nebo předtím, než začne. To si každý hráč rád pohraje s pukem, zkusí si nějakou fintu nebo kličku na brankáře. Mladá Boleslav má takových hračičků v kádru zřejmě málo. Už pošesté v sezoně totiž prohrála extraligové utkání na samostatné nájezdy, úspěšně to zvládla pouze jednou.

V utkání s Vítkovicemi zasahuje brankář Martin Růžička z Mladé Boleslavi. | foto: Adolf Horsinka, MAFRA

V neděli z toho byla porážka 2:3 s Hradcem, který jindy při penaltách strádá také a včera upravil svou letošní nájezdovou bilanci na 3:5.

„Podle mě jsme byli v první třetině jasně lepší, navázali jsme na dobrý pohyb ze zápasu s Vítkovicemi. Závěr nás samozřejmě mrzí, protože jsme ztratili výhru minutu a něco před koncem. Bohužel penalty se nám dlouhodobě nedaří a to se opět potvrdilo,“ litoval boleslavský kouč Marian Jelínek.

Témata: Mladá Boleslav

© 1999–2016 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
    Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.