V utkání s Vítkovicemi zasahuje brankář Martin Růžička z Mladé Boleslavi.

V utkání s Vítkovicemi zasahuje brankář Martin Růžička z Mladé Boleslavi. | foto: Adolf Horsinka, MAFRA

Ach, ty nájezdy. Hokejová Boleslav na ně v sezoně doplatila už pošesté

• 0
Když skončí hokejový trénink nebo předtím, než začne. To si každý hráč rád pohraje s pukem, zkusí si nějakou fintu nebo kličku na brankáře. Mladá Boleslav má takových hračičků v kádru zřejmě málo. Už pošesté v sezoně totiž prohrála extraligové utkání na samostatné nájezdy, úspěšně to zvládla pouze jednou.

V neděli z toho byla porážka 2:3 s Hradcem, který jindy při penaltách strádá také a včera upravil svou letošní nájezdovou bilanci na 3:5.

„Podle mě jsme byli v první třetině jasně lepší, navázali jsme na dobrý pohyb ze zápasu s Vítkovicemi. Závěr nás samozřejmě mrzí, protože jsme ztratili výhru minutu a něco před koncem. Bohužel penalty se nám dlouhodobě nedaří a to se opět potvrdilo,“ litoval boleslavský kouč Marian Jelínek.