Mladoboleslavský hokej bojuje na dvou frontách. Na ledě i u soudu

11:41aktualizováno  11:41
Finále druhé hokejové ligy ve skupině Střed nebude ryze středočeské. Zatímco Benešov zvládl i druhý zápas proti Milevsku a po včerejší výhře 6:3 postupuje do finále, Nymburk hrozbu vyřazení neodvrátil.

Momentka z duelu Nymburk (v modrém) - Kolín. | foto:  Radek Cihla, MAFRA

Především kvůli bídným začátkům prvních dvou třetin prohrál s Jindřichovým Hradcem doma 5:7 a sezona pro něj končí.

"Sotva jsme začali a už to bylo 0:3. Pak jsme si vzali oddechový čas a nakopli jsme se. Kluci věděli, že to může být poslední zápas," řekl trenér Pavel Bičiště.

Nymburk do první přestávky snížil na 2:3, jenže i vstup do druhé třetiny se mužstvu nepovedl. Rychle dvakrát inkasovalo a následná přestřelka už na vítězi nic nezměnila.

"Pro diváky to bylo nádherné utkání. Jsem rád, že jsme vyhráli aspoň třetí třetinu," dodal Bičiště.

Finále mezi Benešovem a Jindřichovým Hradcem začíná v neděli.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Trenér Sparty Andrea Stramaccioni.
KOMENTÁŘ: Problém Sparta, židovská otázka a řezání do živého

Pět soutěžních zápasů, jediné vítězství a hromada problémů. Klubové patrioty z toho bolí oči i srdce. Je to k uzoufání. Tomáš Rosický musí s kapitánem Davidem...  celý článek

Slávistický stoper Michael Ngadeu Ngadjui schovává obličej v dlaních během...
APOEL - Slavia 2:0, hosté zaspali v úvodu, pak marně útočili

Nikósie (Od našeho zpravodaje) Hrozivější začátek si snad ani nemohli představit. Ze zápasu play-off Ligy mistrů uteklo teprve deset minut a fotbalisté Slavie už v Nikósii s domácím APOELem...  celý článek

A JE TAM! Milan Škoda se raduje z postupového gólu v zápase s BATE Borisov.
Z Manětína do Ligy mistrů? Byl by to sen, říká slávista Škoda

Nikósie (Od našeho zpravodaje) Až večer bude stát před plnými tribunami stadionu v Nikósii a uslyší magickou znělku Ligy mistrů, asi mu přeběhne mráz po zádech. „Sám jsem zvědavý, co to se...  celý článek