Momentka z duelu Nymburk (v modrém) - Kolín.

Momentka z duelu Nymburk (v modrém) - Kolín. | foto: Radek Cihla, MAFRA

Mladoboleslavský hokej bojuje na dvou frontách. Na ledě i u soudu

• 0
Finále druhé hokejové ligy ve skupině Střed nebude ryze středočeské. Zatímco Benešov zvládl i druhý zápas proti Milevsku a po včerejší výhře 6:3 postupuje do finále, Nymburk hrozbu vyřazení neodvrátil.

Především kvůli bídným začátkům prvních dvou třetin prohrál s Jindřichovým Hradcem doma 5:7 a sezona pro něj končí.

"Sotva jsme začali a už to bylo 0:3. Pak jsme si vzali oddechový čas a nakopli jsme se. Kluci věděli, že to může být poslední zápas," řekl trenér Pavel Bičiště.

Nymburk do první přestávky snížil na 2:3, jenže i vstup do druhé třetiny se mužstvu nepovedl. Rychle dvakrát inkasovalo a následná přestřelka už na vítězi nic nezměnila.

"Pro diváky to bylo nádherné utkání. Jsem rád, že jsme vyhráli aspoň třetí třetinu," dodal Bičiště.

Finále mezi Benešovem a Jindřichovým Hradcem začíná v neděli.