15:00aktualizováno  15:00
Fotbalisté Vršovic potvrdili vedení v Pražská teplárenská přeboru i proti béčku Motorletu. Domácí tým porazili 2:1, když všechny góly padly navzdory velkému větru hlavou.

Motorlet přitom vedl, krátce před přestávkou se prosadil domácí útočník Belán. Hosté však po přestávce dvěma trefami skóre otočili - během šesti minut se prosadili nejlepší hráč utkání Kejha a Kučera.

"Co se týče fotbalu, nebylo to moc kvalitní utkání. Asi by mu slušela remíza," řekl Karel Jeřábek, trenér Vršovic, pro web www.fotbalpraha.cz. "Měli jsme další možnosti pojistit vedení, což se bohužel nestalo. Z výsledku jsem zklamaný," říkal David Lukeš, kouč Motorletu B.

Turnaj v Roztěži ovládla Andreová, finále se nehrálo kvůli požáru

Francouzská golfistka Lucie Andreová vyhrála turnaj Czech Ladies Challenge okruhu LET Access, zkrácený na dvě kola. Finálové kolo akce druhé nejvyšší evropské...  celý článek

Kingsley Coman z Juventusu Turín (vlevo) a Thomas Heurtaux z Udine v...
Posilou fotbalové Sparty by se měl stát Francouz Heurtaux z Udine

Další zahraniční posilou fotbalistů Sparty měl stát francouzský stoper Thomas Heurtaux z Udine. V italském klubu v sezoně 2014/15 hrával i pod novým...  celý článek

Lukáš Feštr (vpravo) z USK Praha zakončuje na koš Opavy přes Jakuba Blažka.
Pražský turnaj 3x3 pro Tuzemák, mezi ženami vládli Kamverani

Pražský kvalifikační turnaj Chance 3x3 Tour je u konce. Spojení pěkného počasí s finálovým víkendem ženského Eurobasketu přitáhl na náměstí Republiky slušnou...  celý článek