• 0
20. kolo pražského přeboru přineslo hned několik parádních gólových situací. Co do nastřílených branek sice zůstalo lehce za průměrem soutěže, ale diváci si i tak na většině stadionů přišli na své.

Krásně se trefil třeba útočník žižkovské rezervy Jiří Doležel, který je zároveň s patnácti góly nejlepším střelcem soutěže. Proti ČAFC jeho tým prohrával, ale Doležel se deset minut před pauzou nádherně položil do centru z levé strany a přes hlavu v pádu zakončil přesně. Jeho vyrovnání na 1:1 patřilo k nejkrásnějším okamžikům kola a nastartovalo obrat domácích, kteří vyhráli 2:1 po gólu Opluštila deset minut před koncem.

Výsledky

Hezky se dívalo i na gól Matěje Souchy z Hájů, který se na hřišti Uhříněvsi opřel do centru z levé strany a křížnou střelou z voleje propálil bývalého ligového brankáře Vorla. Ten se za míčem stihl jen ohlédnout.

Po třetině odehraných jarních zápasů tabulce dál vládnou Vršovice, které naposledy zdolaly rezervu Bohemians Praha 3:1. "Je mi jasné, že prohrát se může. Ale já klukům před každým zápasem říkám: Proč by se mělo prohrát zrovna teď," líčil v rozhovoru na webu www.fotbalpraha.cz trenér Karel Jeřábek. "A takhle to jde pořád dokola. Kluci makají a ty dobré výsledky jsou pro ně odměnou."