Volejbalisté Benátek poprvé v sezoně doma prohráli. Porazili je hráči z Českých Budějovic. | foto: František Stýblo / PPNA.cz

Volejbalisté Benátek podlehli Českým Budějovicím. Třetí místo stále drží

• 0
V dohrávce 11. kola nejvyšší volejbalové soutěže se utkala mužstva z vedoucí trojice. Pondělní zápas hráčů Benátek nad Jizerou sice vyhráli hosté z Českých Budějovic, Benátečtí ale i přes první prohru v sezoně před domácím publikem, drží třetí příčku v průběžném hodnocení.

Vyprodaná hala v Benátkách nad Jizerou viděla kvalitní volejbal s dlouhými výměnami. Svým výkonem exceloval především budějovický nahrávač Michal Sládeček. Benátky kazily hlavně při podání.

Domácí Benátky začaly slibně a první set nedaly hostům šanci, vyhrály ho poměrem 25-17. Budějovice se ve druhém setu vzpamatovaly, přestaly chybovat a hrály přesněji. Budějovičtí proto zaslouženě vyhráli 25:19.

Ve třetím setu to vypadalo, že hráči Karba se soupeřem udrží krok, bodově dotahovat ale začali Budějovické až příliš pozdě. Třetí sadu tak prohráli 25:22.

Také čtvrtý set byl opět v režii hostů z jihu Čech. Benátky si rychle po sobě braly dva oddechové časy, ale ani ty jim nepomohly. Čtvrtý set vyhrály Budějovice 25:18 a celý zápas pak 3:1.

Další extraligový zápas odehraje Karbo Benátky v sobotu 20.listopadu 2010 od 17 hodin. Soupeřem mu budou hráči z Kladna.