Volejbalisté Karbo Benátky „přejeli“ Příbram jednoznačně 3:0

8:43aktualizováno  8:43
Volejbalisté Karbo Benátky nad Jizerou hostili ve 14. kole nejvyšší volejbalové soutěže tým Příbrami. Zápas plný emocí vyzněl lépe pro domácí, kteří jej vyhráli 3:0. Hráčům z Benátek se proti Příbrami daří, stejným poměrem jako ve čtvrtek vyhráli i na příbramské palubovce.

Kapitán volejbalistů z Benátek nad Jizerou Karel Kvasnička. | foto: František Stýblo / PPNA.cz

Přestože domácí Karbo trápí celý týden velká nemocnost, tým hrál dobře. Na postu libera letos poprvé nastoupil Vladimír Němeček, Petr Habada totiž bere antibiotika a hrát proto nemohl. Stejně tak na post hlavního trenéra usedl Václav Němeček ml., který tým kvůli nemoci Lubomíra Vašiny vedl celý týden.

Zápas byl nervózní, hodně k tomu přispívaly sporné výroky rozhodčích. První set byl víceméně v režii domácích, vyhráli ho poměrem 25:21.

Ve druhém setu to bylo podobné, Benátky si dokonce vytvořily náskok 24:15. Ten ale po oddechovém čase dokázali hosté stáhnout na pouhých 24:20.

Benátky si ale vítězství ve druhé sadě nenechaly vzít, přidaly bod a vyhrály set 25:20.

DALŠÍ DĚNÍ VE VOLEJBALE SLEDUJTE ZDE

Ve třetím setu, kdy za stavu 15:15 došlo k dalšímu spornému výroku rozhodčích, získávají bod domácí a trenér hostů Jan Svoboda, který se s tím nemohl smířit, dostal žlutou kartu.

Benátky rázem vedly 17:15. Celou třetí sadu pak vyhrály poměrem 25:21.

Benátky si díky 11. výhře v této sezoně upevnily třetí pozici a Liberci, se kterým hrají hned v sobotu 4,. prosince, odskočily na pětibodový rozdíl.

Dalším soupeřem Benátek na domácí půdě bude Slavia Havířov v sobotu 11. prosince od 17 hodin.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Stoper David Hovorka se vrátil do Sparty.
Odchovanec Hovorka se dočkal debutu za Spartu. O zdraví už nechce mluvit

Doteď se ve sparťanském dresu nejvíc proslavil, když dal za juniorku gól zadkem. Video s kuriózní fotbalovou brankou obletělo svět, ale David Hovorka by na...  celý článek

Josef Hušbauer během zápasu s Bohemians.
Nikdo není dokonalý, ukázal start ligy. Proč se Slavia a spol. trápí?

Chtěl udělat vstřícné gesto. Doufal, že si aspoň trochu udobří fanoušky po nepovedeném zápase, ve kterém to nešlo jemu ani týmu. Ale nečekaně narazil. Halil...  celý článek

Hlavičkový souboj mezi Vojtěchem Kubistou z Jablonce (vlevo) a Branislavem...
Jablonec - Dukla 2:2, domácí ještě nevyhráli, promrhali dvougólový náskok

Ani ve 4. kole fotbalové ligy Jablonec nevyhrál. Byť vedl nad Duklou v prvním poločase už 2:0, náskok do konce zápasu neudržel. V poslední minutě kopal domácí...  celý článek