1 bez změny trasy
2 nová linka
SÍDLIŠTĚ PETŘINY – Petřiny – Vojenská nemocnice – Vozovna Střešovice – Hradčanská – Malostranská – Staroměstská – Národní divadlo – Národní třída – Karlovo náměstí – Palackého nám. – Výtoň – Dvorce – NÁDRAŽÍ BRANÍK
celotýdenní provoz, sólo vozy
3 bez změny trasy
změna intervalu na standardní, nahrazeno provozem linek 21 a 24
4 změna trasy
SÍDLIŠTĚ BARRANDOV – Smíchovské nádraží – Anděl – Karlovo náměstí – I. P. Pavlova – Náměstí Míru – ČECHOVO NÁMĚSTÍ
5 změna trasy
ÚSTŘEDNÍ DÍLNY DP – Černokostelecká – Vozovna Strašnice – Želivského – Flora – Olšanské náměstí – Hlavní nádraží – Václavské náměstí – Lazarská – Myslíkova – Jiráskovo nám. – Anděl – Smíchovské nádraží – SÍDLIŠTĚ BARRANDOV
v pracovní dny soupravy, o víkendu sólo vozy, v úseku Hlavní nádraží – Náměstí Republiky – Malostranská nahrazena provozem nové linky 15, v úseku Malostranská – Divoká Šárka nahrazena provozem linky 20
6 změna trasy
Trasy mění také pražské autobusyPodívejte se na změny platné od 15. října |
KUBÁNSKÉ NÁMĚSTÍ – Koh-i-noor – Otakarova – I. P. Pavlova – Karlovo
náměstí – Václavské nám. – Masarykovo nádr. – Nám. Republiky – Strossmayerovo nám. – Výstaviště Holešovice – Nádraží Holešovice – Dělnická – PALMOVKA
v pracovní dny soupravy, o víkendu sólo vozy, v úseku Spořilov – Karlovo náměstí nahrazena provozem linky 14 (po skončení dlouhodobé výluky ulic Nuselské a U Plynárny)
7 bez změny trasy
8 bez změny trasy
o víkendu nově soupravy
9 bez změny trasy
10 bez změny trasy
11 bez změny trasy
zaveden večerní a víkendový provoz v úseku Olšanské hřbitovy – Spojovací
12 změna trasy
SÍDLIŠTĚ BARRANDOV – Smíchovské nádraží – Anděl – Újezd – Malostranská – Letenské náměstí – Strossmayerovo nám. – Vltavská – Dělnická – Nádraží Holešovice – VÝSTAVIŠTĚ HOLEŠOVICE
13 bez změny trasy
nově celotýdenní provoz
14 změna trasy
SPOŘILOV – Michelská – Náměstí Bratří Synků – Svatoplukova – Albertov –
Karlovo náměstí – Václavské nám. – Masarykovo nádraží – Těšnov – Vltavská – Dělnická (T) – Maniny – Palmovka – NÁDRAŽÍ VYSOČANY / VYSOČANSKÁ
celotýdenně soupravy, v úseku Sídliště Barrandov – Myslíkova – Václavské náměstí – Jindřišská nahrazena provozem linky 5 (v úseku Spořilov – Náměstí Bratří Synků bude linka v provozu po skončení dlouhodobé výluky ulic Nuselské a U Plynárny)
15 nová linka
KOTLÁŘKA – Anděl – Újezd – Malostranská – Čechův most – Náměstí Republiky – Masarykovo nádraží – Hlavní nádraží – Olšanské náměstí – Flora – OLŠANSKÉ HŘBITOVY
celotýdenní provoz, sólo vozy
16 bez změny trasy
17 bez změny trasy
18 změna trasy
VOZOVNA PANKRÁC – Pražského povstání – Náměstí Bratří Synků – Albertov – Karlovo nám. – Národní třída – Národní divadlo – Staroměstská – Malostranská – Hradčanská – Vítězné nám. – NÁDRAŽÍ PODBABA
v úseku Malostranská – Hradčanská – Sídliště Petřiny nahrazena provozem linky 2
19 linka není v provozu
20 změna trasy
SÍDLIŠTĚ BARRANDOV – Smíchovské nádraží – Anděl – Újezd – Malostranská – Hradčanská – Vítězné náměstí – Červený Vrch – DIVOKÁ ŠÁRKA
v úseku Vítězné náměstí – Podbaba nahrazena provozem linky 18
21 nová linka
LEVSKÉHO / SÍDLIŠTĚ MODŘANY – Nádraží Modřany – Nádraží Braník – Výtoň – Palackého nám. – Anděl – KOTLÁŘKA
provoz ve špičkách pracovních dnů, sólo vozy
22 bez změny trasy
v úsecích Bílá Hora – Vypich a Nádraží Strašnice – Nádraží Hostivař
celotýdenně jede jen každý druhý spoj
23 linka není v provozu
24 změna trasy
KUBÁNSKÉ NÁMĚSTÍ – Otakarova – Svatoplukova – Albertov – Karlovo
náměstí – Václavské náměstí – Masarykovo nádraží – Florenc – Invalidovna – Palmovka – Bulovka – KOBYLISY / BŘEZINĚVESKÁ
v provozu pouze v pracovní dny od 6 do 20 hodin, v úseku Ortenovo náměstí – Masarykovo nádraží – Karlovo náměstí nahrazena provozem linky 6, spojení Václavské náměstí – Otakarova – Kubánské nám. nahrazeno večer a o
víkendech provozem linky 6 přes zastávku I. P. Pavlova, v úseku Masarykovo nádraží – Náměstí Bratří Synků (Otakarova) nahrazena večer a o víkendech provozem linky 14
25 prodloužení trasy
BÍLÁ HORA – Vypich – Malovanka – Hradčanská – Vltavská – Maniny –
Palmovka – Nádraží Libeň – Hloubětín – LEHOVEC
26 bez změny trasy
Zdroj: ROPID