• 0
24. kolo Pražského přeboru znovu přineslo spoustu gólů. K průměru téměř čtyř branek na jedno utkání nejvíc přispěl Zdeněk Zmeškal z Uhelných skladů, který nasázel do sítě béčka Motorletu hattrick.

Našli se ale i další zajímaví střelci. Za všechny můžeme uvést bývalého reprezentanta Miroslava Baranka, který nastupuje za Třeboradice. Někdejší záložník Sparty nebo Kolína nad Rýnem zvyšoval v zápase s beznadějně poslední Bílou Horou na 3:0, jeho spoluhráči pak ještě přidali další dva góly.

Výsledky

Překvapivý výsledek se zrodil v Uhříněvsi, která zaskočila vedoucí Vršovice a vyhrála 2:0. Poražení ale dál zůstávají v čele soutěže a mají celkem pohodlný náskok sedmi bodů.

"Rozhodla chyba z prvního poločasu, kdy Zukal nepřerušil hru a nechal projít jejich záložníka, ten pak odcentroval, vypadlo to brankáři z rukou a oni míč dorazili do brány," litoval na webu www.fotbalpraha.cz trenér Vršovic Karel Jeřábek. "Soupeř z ničeho dal jeden gól, jinak za celý poločas neměl vůbec nic."

Na sestřih všech zápasů se můžete podívat v přiloženém videu.