Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Studium s mezinárodní atmosférou je na dosah, přímo v centru Prahy

Komerční sdělení   9:00aktualizováno  9:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete studovat ekonomiku, management, společenské vědy, diplomacii, žurnalistiku či práva v angličtině a přitom zůstat v domácím prostředí? Takovou možnost nabízí nejstarší soukromá výška v Česku, Anglo-americká vysoká škola (AAVŠ).

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Škola v centru Prahy nabízí mnoho zajímavých oborů, pro letošek připravila novinku: židovská studia. (Ilustrační snímek)

Škola v centru Prahy nabízí mnoho zajímavých oborů, pro letošek připravila novinku: židovská studia. (Ilustrační snímek) | foto: Profimedia.cz

Škola sídlí v historických palácích Maltézských rytířů nedaleko Karlova mostu. Od svého založení v roce 1990 na AAVŠ studovali a studují posluchači z více než šesti desítek zemí celého světa.

AAVŠ připravila letos pro uchazeče o studium novinku v bakalářských oborech - Židovská studia: historie a kultura. Tento nový obor je nabízen jako součást školy Mezinárodních vztahů a diplomacie.

Vyberte si svůj bakalářský, magisterský i MBA obor

Škola nabízí mnoho dalších zajímavých bakalářských i magisterských oborů. Bakaláři studují ekonomiku a management, mezinárodní vztahy, humanitní studia a společenské vědy nebo žurnalistiku či práva (LLB). Magistři se zase věnují diplomacii, veřejné politice či humanitním studiím.

Studium na AAVŠ

Neodkládejte studium na příští rok, začněte studovat ještě dnes!

 • Přihlášky na AAVŠ můžete posílat do
  15. září 2013.
 • Dny otevřených dveří jsou organizovány každou středu od
  13:00 do 17:00 hod
  .
 • Osobní schůzku lze domluvit individuálně ve Student Services Center, telefonicky (+420) 257 286 639
  nebo e-mailem admissions@aauni.edu
 • Více informací o škole se dozvíte na www.aauni.edu
 • Kontakt:
  Anglo-Americká vysoká škola

  Lázeňská 4
  118 000 Praha 1
  Tel.: +420 257 530 202
  Fax: +420 257 532 911
  admissions@aauni.edu

Všechny studijní obory jsou akreditovány Ministerstvem školství ČR s výjimkou bakalářského programu LLB – zde diplom uděluje University of London a akreditace je britská. Program je zaměřen na práva Anglie a Walesu.

Od podzimu 2008 AAVŠ také nabízí program MBA ve spolupráci s Argyros School of Business and Economics, Chapman University. MBA program je držitelem nejvyšší světové akreditace AACSB (The Association of Advanced Collegiate Schools of Business) a patří tak mezi pouhých 540 ekonomických škol na celém světě, které podobnou akreditaci získaly.

Celý program AAVŠ nabízí za 430 tisíc korun, tedy cenu odpovídající řádově 50 % ceny identického programu, vyučovaného stejnými odborníky Chapman University ve Spojených státech. Takto významná sleva je výrazem strategického zájmu Chapman University na rozšíření své působnosti v Evropě.

Vyjeďte za studiem na Havaj i po Evropě


Smyslem všech vyučovaných oborů je předat studentům praktické vědomosti a dovednosti, se kterými najdou uplatnění jako vedoucí osobnosti i odborníci ve svých profesích.

AAVŠ vytváří interaktivní prostředí pro své studenty v užších studijních skupinách, kde je kladen důraz na nezávislé myšlení a přesné uvažování, na vytříbení dovedností psaného projevu a praktické a tvůrčí uplatnění získaných znalostí a dovedností.

Studenti mají možnost absolvovat část studia na některé z partnerských univerzit v USA, např. Florida Atlantic University nebo University of Hawaii v Hilo (USA). Současně je AAVŠ zapojena do programu ERASMUS, který umožňuje studentům výměnné pobyty na univerzitách v rámci Evropy.
Nejčtenější

Osobní auto srazilo u obchodního centra v Praze čtyři lidi, dva zemřeli

Dopravní nehoda na Švehlově ulici u obchodního centra Hostivař. Auto zde...

U obchodního centra v pražské Hostivaři srazilo auto odpoledne čtyři chodce. Dva zemřeli, další dva jsou v péči lékařů....

Sparta - Slavia 3:3, hosté dohnali ztrátu tří gólů, velkou roli hrálo video

Slávisté se v derby nadechli k mohutnému obratu a vybojovali remízu 3:3.

V první půli dala tři góly Sparta, ve druhé totéž zopakovala Slavia. Divoké derby rozhodla v posledních vteřinách...Sražené chodce v Hostivaři oživoval dobrovolný hasič, přišel o vybavení

Dopravní nehoda na Švehlově ulici u obchodního centra Hostivař. Auto zde...

Při úterní dopravní nehodě v pražské Hostivaři, při níž zemřeli dva chodci, pomáhal mezi prvními dobrovolný hasič Karel...

Na Smíchově se střílelo v autobusu, policie má pachatele a shání svědky

Policie vyšetřuje střelbu u smíchovského nádraží (13.3.2018)

Na pražském Smíchově se střílelo v autobusu MHD. Policie podezřelého již zadržela. Incidentu podle prvotních informací...

Na muslimy budete potřebovat cepy a vidle, vyzýval muž. Policie ho obvinila

Martin Zapletal, bývalý vojenský policista a válečný veterán z Kosova a Kuvajtu

Policie obvinila válečného veterána z Kosova a Kuvajtu Martina Zapletala z podněcování k nenávisti. Na demonstraci na...

Další z rubriky

Německá škola v Praze zve na 4. česko-německý Oktoberfest

Oktoberfest v Deutsche Schule Prag

Máte chuť zažít Oktoberfest? Nemusíte do Německa, vydejte se 21. září do Jinonic. Soukromá mezinárodní škola s...

Pět kroků jak zvolit vhodný jazykový pobyt v zahraničí

Jazykový pobyt na Maltě

Nevíte si rady, jak vybrat vhodný jazykový pobyt v zahraničí? Poradíme vám, jak vybrat vhodnou destinaci, jazykovou...

Hromadná nehoda uzavřela rychlostní silnici R7 před Prahou

Nehoda na R7 v Praze (19. března 2015).

Hromadná nehoda autobusu a osmi aut uzavřela po půl sedmé ráno před Prahou rychlostní silnici R7 od Chomutova. Silnice...

poradna-zdraveho-obuti
poradna-zdraveho-obuti

Jaké první botičky? Nosit papuče na doma? Vše o zdravém obutí vám ráda zodpoví Ing. Eva Žáková.

Najdete na iDNES.cz