Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vzdělání je největší poklad, na Anglo-americké vysoké škole ho získáte

Komerční sdělení   11:14aktualizováno  11:14
Při rozhodování o dalším studiu zvažte všechny související okolnosti. V úvahu berte prestiž VŠ, pravděpodobnost úspěchu u přijímaček, dostupnost studia a především vše, co konkrétní škola nabízí. V tomto ohledu má jasný náskok první zahraniční soukromá VŠ u nás, Anglo-americká vysoká škola (AAVŠ), která v Praze působí od roku 1990.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na Anglo-americkou vysokou školu si můžete podat přihlášku až do poloviny září. Podrobnosti o přijímacím řízení se dozvíte na webu školy. (Ilustrační snímek) | foto:  Radek Cihla, MAFRA

Zde máte dveře otevřené

V případě AAVŠ není žádný problém rozhodnout se pro nástup do semestru na poslední chvíli. Přihlášky ke studiu zde přijímají v průběhu celého roku, takže nejste omezeni obvyklými termíny jako u jiných škol.

Výhody studia na AAVŠ

  • unikátní system prospěchových stipendií
  • interaktivní výuka
  • individuální přístup
  • flexibilní rozvrh
  • multikulturní prostředí
  • možnost studia na partnerských univerzitách v USA
  • možnost výměnných pobytů na evropských univerzitách v rámci programu Erasmus

Přestože je AAVŠ soukromá, může zde díky speciálnímu systému prospěchových stipendií studovat kdokoli. Studentům s výbornými výsledky může být započtena až 100% sleva na školném. Možnosti jsou tedy otevřeny všem zájemcům o kvalitní vzdělání.

Flexibilita především

Studijní rozvrh má na Anglo-americké škole hned několik variant, ze kterých si můžete vybrat tu nejvhodnější. Jednotlivé kurzy jsou vyučovány v odpoledních i večerních hodinách, takže si sami vyberete čas docházky.

I složení a počet kurzů je na vás. Jde o přístup ke každému jednotlivému studentovi, jeho nárokům a potřebám. V případě AAVŠ se škola spíše přizpůsobuje vám, než vy jí.

Školní výukou to nekončí

Vedle učebního plánu organizuje pro své studenty Anglo-americká vysoká škola také veřejné debaty a přednášky s účastí významných českých osobností. Naposledy školu navštívila například místopředsedkyně vlády Karolína Peake nebo senátor Jiří Oberfalzer.

AAVŠ se snaží své studenty zapojovat také do účasti na různých konferencích, které jim rozšíří obzory v jejich dalším studiu i profesní praxi.

Akreditace školy

O tom, že se AAVŠ daří, svědčí i to, že byla jako první neamerická vysoká škola na světě vyzvána, aby se ucházela o špičkovou americkou akreditaci WASC (Western Association of Schools and Colleges).

Studium na AAVŠ

Chcete, aby vás studium bavilo? Zkuste Anglo-americkou vysokou školu. Přihlášky na podzimní semester na AAVŠ můžete posílat do 15. září 2013. Více informací o naší škole se dozvíte na stránkách www.aauni.edu

Kontakty:
Anglo-Americká vysoká škola 

Lázeňská 4
118 000 Praha 1
Tel.: +420 257 530 202
Fax: +420 257 532 911
admissions@aauni.edu

Není to akreditace profesní jako třeba u MBA, ale institucionální. To znamená, že akredituje vysokou školu jako celek. V současnosti AAVŠ prochází první etapou akreditace. Půjde-li vše dobře, do tří až čtyř let bude mít jejich diplom stejnou akreditaci jako diplom ze Stanfordu, Berkeley anebo Chapman University.

AAVŠ se tak dostane do světové špičky anglického vysokoškolského vzdělávání v neanglicky mluvících zemích.

Absolventi

AAVŠ pořádá pravidelná absolventská setkání. Absolventi jsou vizitkou každého oboru a jejich následné uplatnění mimo jiné vypovídá o kvalitě univerzity, na které studovali. Tato setkání umožňují absolventům školy udržovat či navazovat nové kontakty (mezi studenty a absolventy i absolventy navzájem) využitelné v profesním i osobním životě.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

(Ilustrační snímek)
Psycholožka: Zhoršení známek je po nástupu na střední běžné

Deváťáky čeká s nástupem na střední školu velká změna. Budou muset zapadnout do nového kolektivu, zvyknout si na nové učitele, na samostatnou přípravu na výuku...  celý článek

Oktoberfest v Deutsche Schule Prag
Německá škola v Praze zve na 4. česko-německý Oktoberfest

Máte chuť zažít Oktoberfest? Nemusíte do Německa, vydejte se 21. září do Jinonic. Soukromá mezinárodní škola s osmiletým gymnáziem Deutsche Schule Prag pořádá...  celý článek

Pomaturitní jazykový kurz Bohemia Institut
Chcete si udržet statut studenta? Řešením je pomaturitní jazykový kurz

Nedostali jste se po maturitě na vysokou školu, ale chcete zůstat studentem a čerpat studentské výhody? Dejte se na pomaturitní studium jazyka. Statut studenta...  celý článek

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.