Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nejstarší soukromá VŠ nabízí špičkové pedagogy i flexibilní rozvrh

Komerční sdělení   11:41aktualizováno  11:41
Při výběru vysoké školy si předem porovnejte své požadavky s tím, co vzdělávací instituce poskytují. Anglo-americká vysoká škola nabízí množství bakalářských i magisterských oborů, dokáže ocenit snahu studentů a odečíst až sto procent školného. Navíc studenty připraví na praxi, naučí je, jak prezentovat, analyzovat i obhájit své názory.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Všichni vyučující jsou experti ve svých oborech a držitelé diplomů z nejlepších univerzit na světě. (Ilustrační snímek) | foto: Radek Kalhous, MAFRA

Na Anglo-americká vysoká škola (AAVŠ) se setkáte se zajímavou směsí amerických a britských osnov, v rovnováze s evropskou tradicí. Škola nabízí mnoho zajímavých bakalářských i magisterských oborů. Bakaláři studují ekonomiku a management, mezinárodní vztahy, humanitní studia a společenské vědy nebo žurnalistiku či práva (LLB). Magistři se zase věnují diplomacii, veřejné politice či humanitním studiím.

Anglo-americká vysoká škola byla založena v roce 1990 a je nejstarší soukromou vysokou školou v České republice. Její zaměstnanci se věnují snaze o vynikající akademické kvality, mají individuální přístup a představují otevřené mezinárodní prostředí studentům z celého světa.

AAVŠ si váží tvrdé práce a píle. Nabízí velkorysá prospěchová stipendia na základě vynikajícího studijního průměru (GPA). Zvlášť nadaným studentům tak může odečíst až 100 % školného. Ti, kteří studují s opravdu vynikajícími výsledky, získají velmi výrazné slevy na školném a ti nejlepší mohou studovat zadarmo.

Stipendia se rozdávají podle výsledků konkrétního ročníku s výjimkou prvního – na základě výsledků prvního ročníku se rozdělují slevy v ročníku druhém a obdobně pak ve třetím ročníku se slevy odvíjejí od výsledků ročníku druhého.

Systém stipendií na AAVŠ
Studijní průměrPodíl školného k zaplacení
3,9 - 4,0 0 %
3,8 - 3,9 
30 %
3,7 - 3,8 50 %
3,6 - 3,770 %
3,5 - 3,690 %
Vysvětlivky:
A = 4,0       B = 3,0
       C = 2,0       D = 1,0       (přičemž A je rovno české jedničce atd.)

Na AAVŠ se můžete těšit na interaktivní výuku, malé studijní skupiny, flexibilní rozvrh a špičkové lektory. Všichni vyučující jsou experti ve svých oborech a držitelé diplomů z nejlepších univerzit na světě, včetně Harvardu, Yale nebo Stanfordu ve Spojených státech.

AAVŠ se pyšní nadprůměrně vybavenou knihovnou s největší sbírkou anglických knih a textů v Praze: 17 tisíc svazků. Studentům také umožníme přístup do knihoven dalších vysokých škol a institucí.

Lokalita je další výhodou. AAVŠ sídlí v historických budovách barokních paláců v centru Prahy, poblíž malebné Vltavy. Školní budovy se nacházejí v docházkové vzdálenosti od hlavních zastávek MHD a jsou poblíž dvou parků, několika kulturních památek a různých kaváren a restaurací, kde se dá příjemně relaxovat.

Vyjeďte za studiem do světa

Pokud vám přece jen nestačí kosmopolitní pražské prostředí nebo zařízení a selekce kurzů na AAVŠ, máte možnost zkombinovat studium se studijním pobytem v zahraničí. Můžete se například zúčastnit výměnného programu Erasmus v rámci Evropské unie. Ale nejen to, studenti mohou absolvovat část studia i na partnerských univerzitách v USA, Austrálii, Izraeli, Uruguai nebo Koreji.

Anglo-Americká vysoká škola

Studujte na AAVŠ, učiňte to nejlepší rozhodnutí pro Vaši budoucnost!

Více informací o škole se dozvíte na www.aauni.edu

AAVŠ
Lázeňská 4
118 00 Praha 1
Tel.: +420 257 530 202
Fax: +420 257 532 911
admissions@aauni.edu

Anglo-americká vysoká škola Vám otevře nové možnosti a rozšíří obzory, zatímco zůstává věrná nejvyšším standardům osobního a akademického rozvoje.

"Díky Anglo-americké vysoké škole jsem získala to, co nazývám 'vyšším vzděláním'," přiznává Nicol Seifertová, BA MSc, společník v kuchyňském studiu next trade store by Schüller, a vysvětluje:

"Vypilovala jsem si anglický jazyk, získala jak teoretické znalosti, tak praktické zkušenosti, naučila jsem se prezentovat, analyzovat a otevřeně vyjadřovat své názory. Díky svému studijnímu prospěchu jsem se dostala na několik prestižních škol ve Velké Británii, kde jsem pokračovala v magisterském studiu v Oxfordu (MSc Business and Enterprise) a ten ukončila jako jediná z ročníku s hodnocením 'Distinctive', a to jako první student za celou éru tohoto oboru. Se vzděláním na AAVŠ se v životě prostě neztratíte."

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Ilustrační snímek
Co dělat, když jste se nedostali na vysokou? Učte se jazyky

Pokud jste se nedostali na vysokou školu, nevěšte hlavu. Především své plány nesmíte vzdát a naopak se vlastními silami zaměřit na další studium. Nejlepší...  celý článek

Nehoda na R7 v Praze (19. března 2015).
Hromadná nehoda uzavřela rychlostní silnici R7 před Prahou

Hromadná nehoda autobusu a osmi aut uzavřela po půl sedmé ráno před Prahou rychlostní silnici R7 od Chomutova. Silnice byla před letištěm zhruba hodinu zcela...  celý článek

Vysokoškolské koleje v Harcově
Některé vysokoškolské koleje nepatrně podraží

Pražské univerzitní koleje se během prázdnin opravovaly za miliony korun, od nového akademického roku některé mírně podraží. Například Univerzita Karlova...  celý článek

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.