Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nejstarší soukromá VŠ nabízí špičkové pedagogy i flexibilní rozvrh

Komerční sdělení   11:41aktualizováno  11:41 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Při výběru vysoké školy si předem porovnejte své požadavky s tím, co vzdělávací instituce poskytují. Anglo-americká vysoká škola nabízí množství bakalářských i magisterských oborů, dokáže ocenit snahu studentů a odečíst až sto procent školného. Navíc studenty připraví na praxi, naučí je, jak prezentovat, analyzovat i obhájit své názory.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Všichni vyučující jsou experti ve svých oborech a držitelé diplomů z nejlepších univerzit na světě. (Ilustrační snímek) | foto: Radek Kalhous, MAFRA

Na Anglo-americká vysoká škola (AAVŠ) se setkáte se zajímavou směsí amerických a britských osnov, v rovnováze s evropskou tradicí. Škola nabízí mnoho zajímavých bakalářských i magisterských oborů. Bakaláři studují ekonomiku a management, mezinárodní vztahy, humanitní studia a společenské vědy nebo žurnalistiku či práva (LLB). Magistři se zase věnují diplomacii, veřejné politice či humanitním studiím.

Anglo-americká vysoká škola byla založena v roce 1990 a je nejstarší soukromou vysokou školou v České republice. Její zaměstnanci se věnují snaze o vynikající akademické kvality, mají individuální přístup a představují otevřené mezinárodní prostředí studentům z celého světa.

AAVŠ si váží tvrdé práce a píle. Nabízí velkorysá prospěchová stipendia na základě vynikajícího studijního průměru (GPA). Zvlášť nadaným studentům tak může odečíst až 100 % školného. Ti, kteří studují s opravdu vynikajícími výsledky, získají velmi výrazné slevy na školném a ti nejlepší mohou studovat zadarmo.

Stipendia se rozdávají podle výsledků konkrétního ročníku s výjimkou prvního – na základě výsledků prvního ročníku se rozdělují slevy v ročníku druhém a obdobně pak ve třetím ročníku se slevy odvíjejí od výsledků ročníku druhého.

Systém stipendií na AAVŠ
Studijní průměrPodíl školného k zaplacení
3,9 - 4,0 0 %
3,8 - 3,9 
30 %
3,7 - 3,8 50 %
3,6 - 3,770 %
3,5 - 3,690 %
Vysvětlivky:
A = 4,0       B = 3,0
       C = 2,0       D = 1,0       (přičemž A je rovno české jedničce atd.)

Na AAVŠ se můžete těšit na interaktivní výuku, malé studijní skupiny, flexibilní rozvrh a špičkové lektory. Všichni vyučující jsou experti ve svých oborech a držitelé diplomů z nejlepších univerzit na světě, včetně Harvardu, Yale nebo Stanfordu ve Spojených státech.

AAVŠ se pyšní nadprůměrně vybavenou knihovnou s největší sbírkou anglických knih a textů v Praze: 17 tisíc svazků. Studentům také umožníme přístup do knihoven dalších vysokých škol a institucí.

Lokalita je další výhodou. AAVŠ sídlí v historických budovách barokních paláců v centru Prahy, poblíž malebné Vltavy. Školní budovy se nacházejí v docházkové vzdálenosti od hlavních zastávek MHD a jsou poblíž dvou parků, několika kulturních památek a různých kaváren a restaurací, kde se dá příjemně relaxovat.

Vyjeďte za studiem do světa

Pokud vám přece jen nestačí kosmopolitní pražské prostředí nebo zařízení a selekce kurzů na AAVŠ, máte možnost zkombinovat studium se studijním pobytem v zahraničí. Můžete se například zúčastnit výměnného programu Erasmus v rámci Evropské unie. Ale nejen to, studenti mohou absolvovat část studia i na partnerských univerzitách v USA, Austrálii, Izraeli, Uruguai nebo Koreji.

Anglo-Americká vysoká škola

Studujte na AAVŠ, učiňte to nejlepší rozhodnutí pro Vaši budoucnost!

Více informací o škole se dozvíte na www.aauni.edu

AAVŠ
Lázeňská 4
118 00 Praha 1
Tel.: +420 257 530 202
Fax: +420 257 532 911
admissions@aauni.edu

Anglo-americká vysoká škola Vám otevře nové možnosti a rozšíří obzory, zatímco zůstává věrná nejvyšším standardům osobního a akademického rozvoje.

"Díky Anglo-americké vysoké škole jsem získala to, co nazývám 'vyšším vzděláním'," přiznává Nicol Seifertová, BA MSc, společník v kuchyňském studiu next trade store by Schüller, a vysvětluje:

"Vypilovala jsem si anglický jazyk, získala jak teoretické znalosti, tak praktické zkušenosti, naučila jsem se prezentovat, analyzovat a otevřeně vyjadřovat své názory. Díky svému studijnímu prospěchu jsem se dostala na několik prestižních škol ve Velké Británii, kde jsem pokračovala v magisterském studiu v Oxfordu (MSc Business and Enterprise) a ten ukončila jako jediná z ročníku s hodnocením 'Distinctive', a to jako první student za celou éru tohoto oboru. Se vzděláním na AAVŠ se v životě prostě neztratíte."Nejčtenější

Sparta - Příbram 2:2, blamáž proti deseti, hostům stačily dva brejky

Emmanuel Antwi z Příbrami slaví vyrovnávací gól do sítě Sparty.

Sparťanští fotbalisté mohli být po dvou letech první v ligové tabulce, ale zápas proti nováčkovi nezvládli. Ač proti...

Majitel auta zapomněl po zaparkování zavřít okno. Stálo ho to 200 tisíc

Muž přišel během jedné noci o přibližně dvě stě tisíc korun (12. srpna 2018).

Muž po zaparkování svého vozu zapomněl zavřít okno u spolujezdce. Doplatil na to hned dvakrát. Za jednu noc přišel o...Dynamo - Slavia 2:0, Liga mistrů je pryč, hosty čeká pohár číslo dvě

Arťom Besedin z Dynama Kyjev překonává slávistického brankáře Ondřeje Koláře v...

Fotbalisté Slavie se do Ligy mistrů neprobojují. V kvalifikaci končí na prvním soupeři, v odvetě 3. předkola na...

Muž podezřelý z vraždy ženy u Prahy se před policisty zastřelil

Policie u Kamenice vypátrala muže podezřelého z postřelení ženy. Před policisty...

V okolí Kamenice na Praze-východ policisté vypátrali muže podezřelého z postřelení ženy, která na následky zranění...

Tvrdík spílá UEFA: Surkis by měl odstoupit, sudí zápasy hrubě ovlivnili

Jaroslav Tvrdík na tiskové konferenci fotbalové Slavie k příchodu nových hráčů

Šéf slávistických fotbalistů Jaroslav Tvrdík těžce nesl vyřazení v 3. předkole Ligy mistrů na hřišti Dynama Kyjev...

Další z rubriky

Pět kroků jak zvolit vhodný jazykový pobyt v zahraničí

Jazykový pobyt na Maltě

Nevíte si rady, jak vybrat vhodný jazykový pobyt v zahraničí? Poradíme vám, jak vybrat vhodnou destinaci, jazykovou...

Co dělat, když jste se nedostali na vysokou? Učte se jazyky

Ilustrační snímek

Pokud jste se nedostali na vysokou školu, nevěšte hlavu. Především své plány nesmíte vzdát a naopak se vlastními silami...

V okolí Prahy vznikají unikátní centra pro výzkum

V centru má pracovat na 600 odborných kapacit, prostory budou využívat i...

V okolí Prahy se budují tři špičková centra, která chtějí spolupracovat s vysokými školami. Bude se v nich provádět...

Najdete na iDNES.cz