Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nejstarší soukromá VŠ nabízí špičkové pedagogy i flexibilní rozvrh

Komerční sdělení   11:41aktualizováno  11:41 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Při výběru vysoké školy si předem porovnejte své požadavky s tím, co vzdělávací instituce poskytují. Anglo-americká vysoká škola nabízí množství bakalářských i magisterských oborů, dokáže ocenit snahu studentů a odečíst až sto procent školného. Navíc studenty připraví na praxi, naučí je, jak prezentovat, analyzovat i obhájit své názory.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Všichni vyučující jsou experti ve svých oborech a držitelé diplomů z nejlepších univerzit na světě. (Ilustrační snímek) | foto: Radek Kalhous, MAFRA

Na Anglo-americká vysoká škola (AAVŠ) se setkáte se zajímavou směsí amerických a britských osnov, v rovnováze s evropskou tradicí. Škola nabízí mnoho zajímavých bakalářských i magisterských oborů. Bakaláři studují ekonomiku a management, mezinárodní vztahy, humanitní studia a společenské vědy nebo žurnalistiku či práva (LLB). Magistři se zase věnují diplomacii, veřejné politice či humanitním studiím.

Anglo-americká vysoká škola byla založena v roce 1990 a je nejstarší soukromou vysokou školou v České republice. Její zaměstnanci se věnují snaze o vynikající akademické kvality, mají individuální přístup a představují otevřené mezinárodní prostředí studentům z celého světa.

AAVŠ si váží tvrdé práce a píle. Nabízí velkorysá prospěchová stipendia na základě vynikajícího studijního průměru (GPA). Zvlášť nadaným studentům tak může odečíst až 100 % školného. Ti, kteří studují s opravdu vynikajícími výsledky, získají velmi výrazné slevy na školném a ti nejlepší mohou studovat zadarmo.

Stipendia se rozdávají podle výsledků konkrétního ročníku s výjimkou prvního – na základě výsledků prvního ročníku se rozdělují slevy v ročníku druhém a obdobně pak ve třetím ročníku se slevy odvíjejí od výsledků ročníku druhého.

Systém stipendií na AAVŠ
Studijní průměrPodíl školného k zaplacení
3,9 - 4,0 0 %
3,8 - 3,9 
30 %
3,7 - 3,8 50 %
3,6 - 3,770 %
3,5 - 3,690 %
Vysvětlivky:
A = 4,0       B = 3,0
       C = 2,0       D = 1,0       (přičemž A je rovno české jedničce atd.)

Na AAVŠ se můžete těšit na interaktivní výuku, malé studijní skupiny, flexibilní rozvrh a špičkové lektory. Všichni vyučující jsou experti ve svých oborech a držitelé diplomů z nejlepších univerzit na světě, včetně Harvardu, Yale nebo Stanfordu ve Spojených státech.

AAVŠ se pyšní nadprůměrně vybavenou knihovnou s největší sbírkou anglických knih a textů v Praze: 17 tisíc svazků. Studentům také umožníme přístup do knihoven dalších vysokých škol a institucí.

Lokalita je další výhodou. AAVŠ sídlí v historických budovách barokních paláců v centru Prahy, poblíž malebné Vltavy. Školní budovy se nacházejí v docházkové vzdálenosti od hlavních zastávek MHD a jsou poblíž dvou parků, několika kulturních památek a různých kaváren a restaurací, kde se dá příjemně relaxovat.

Vyjeďte za studiem do světa

Pokud vám přece jen nestačí kosmopolitní pražské prostředí nebo zařízení a selekce kurzů na AAVŠ, máte možnost zkombinovat studium se studijním pobytem v zahraničí. Můžete se například zúčastnit výměnného programu Erasmus v rámci Evropské unie. Ale nejen to, studenti mohou absolvovat část studia i na partnerských univerzitách v USA, Austrálii, Izraeli, Uruguai nebo Koreji.

Anglo-Americká vysoká škola

Studujte na AAVŠ, učiňte to nejlepší rozhodnutí pro Vaši budoucnost!

Více informací o škole se dozvíte na www.aauni.edu

AAVŠ
Lázeňská 4
118 00 Praha 1
Tel.: +420 257 530 202
Fax: +420 257 532 911
admissions@aauni.edu

Anglo-americká vysoká škola Vám otevře nové možnosti a rozšíří obzory, zatímco zůstává věrná nejvyšším standardům osobního a akademického rozvoje.

"Díky Anglo-americké vysoké škole jsem získala to, co nazývám 'vyšším vzděláním'," přiznává Nicol Seifertová, BA MSc, společník v kuchyňském studiu next trade store by Schüller, a vysvětluje:

"Vypilovala jsem si anglický jazyk, získala jak teoretické znalosti, tak praktické zkušenosti, naučila jsem se prezentovat, analyzovat a otevřeně vyjadřovat své názory. Díky svému studijnímu prospěchu jsem se dostala na několik prestižních škol ve Velké Británii, kde jsem pokračovala v magisterském studiu v Oxfordu (MSc Business and Enterprise) a ten ukončila jako jediná z ročníku s hodnocením 'Distinctive', a to jako první student za celou éru tohoto oboru. Se vzděláním na AAVŠ se v životě prostě neztratíte."
Nejčtenější

Nikdy jsem nezažil, co se dělo tady, stěžuje si Stramaccioniho asistent

Roberto Muzzi, někdejší italský útočník, je asistentem trenéra Stramaccioniho...

Měli jen neúspěchy, proto museli skončit. Pak se však Andrea Stramaccioni a po něm i jeho první asistent Roberto Muzzi...

Osobní auto srazilo u obchodního centra v Praze čtyři lidi, dva zemřeli

Dopravní nehoda na Švehlově ulici u obchodního centra Hostivař. Auto zde...

U obchodního centra v pražské Hostivaři srazilo auto odpoledne čtyři chodce. Dva zemřeli, další dva jsou v péči lékařů....Na Smíchově se střílelo v autobusu, policie má pachatele a shání svědky

Policie vyšetřuje střelbu u smíchovského nádraží (13.3.2018)

Na pražském Smíchově se střílelo v autobusu MHD. Policie podezřelého již zadržela. Incidentu podle prvotních informací...

Sražené chodce v Hostivaři oživoval dobrovolný hasič, přišel o vybavení

Dopravní nehoda na Švehlově ulici u obchodního centra Hostivař. Auto zde...

Při úterní dopravní nehodě v pražské Hostivaři, při níž zemřeli dva chodci, pomáhal mezi prvními dobrovolný hasič Karel...

Na muslimy budete potřebovat cepy a vidle, vyzýval muž. Policie ho obvinila

Martin Zapletal, bývalý vojenský policista a válečný veterán z Kosova a Kuvajtu

Policie obvinila válečného veterána z Kosova a Kuvajtu Martina Zapletala z podněcování k nenávisti. Na demonstraci na...

Další z rubriky

Některé vysokoškolské koleje nepatrně podraží

Vysokoškolské koleje v Harcově

Pražské univerzitní koleje se během prázdnin opravovaly za miliony korun, od nového akademického roku některé mírně...

Pět kroků jak zvolit vhodný jazykový pobyt v zahraničí

Jazykový pobyt na Maltě

Nevíte si rady, jak vybrat vhodný jazykový pobyt v zahraničí? Poradíme vám, jak vybrat vhodnou destinaci, jazykovou...

Ve Vonoklasech neznámý útočník znásilnil ženu. Útočil nejspíš už potřetí

Identikit, který policie vytvořila po dubnovém napadení ženy v obci Vonoklasy.

V pátek večer neznámý pachatel v obci Vonoklasy v okrese Praha-západ znásilnil ženu. Jde o třetí podobné napadení v...

Najdete na iDNES.cz