Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Chcete si udržet statut studenta? Řešením je pomaturitní jazykový kurz

Komerční sdělení   10:58aktualizováno  10:58 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nedostali jste se po maturitě na vysokou školu, ale chcete zůstat studentem a čerpat studentské výhody? Dejte se na pomaturitní studium jazyka. Statut studenta vám zůstane, navíc specialista na pomaturitní vzdělávání Bohemia Institut nabízí nyní last minute ceny.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pomaturitní jazykový kurz Bohemia Institut | foto: Bohemia Institut

Akční cena

BOHEMIA INSTITUT - specialista na pomaturitní vzdělávání nabízí nyní akční last minute cenu 22 900 korun. Neváhejte a využijte efektivně a výhodně studijní rok!

Logo Bphemia Institut

Logo Bohemia Institut


Pomaturitní jazykový kurz - to je studium beze stresu, plné zábavy a přitom skvělá příprava na další vysokoškolské studium nebo do praxe.

Pomaturitní studium jazyků je ideální volbou z mnoha důvodů: Nikdy v budoucnu již nebudete mít na jazykové kurzy tolik času, během jednoho roku zvládnete téměř profesionálně 1 - 2 jazyky, pozornost zaměřujete výhradně na jazykovou výuku, kurzy jsou velmi intenzivní a vaše jazykové zlepšení bude skutečně znát.

Pokud jste se tedy nedostali na vysněnou vysokou školu, pouvažujte o jazykovém studiu. Určitě je to lepší volba než začít studovat náhradní obor na vysoké či vyšší odborné škole, který vás nezajímá. Během jednoletého intenzivního studia si skutečně znatelně zlepšíte své jazykové "vybavení".

Bohemia Institut

...Vaše škola pro život... již 22 let mluvíme společnou řečí...

BOHEMIA INSTITUT je dlouholetý člen AIVD (Asociace institucí vzdělávání dospělých), člen AJŠA (Asociace jazykových škol a agentur) a člen Hospodářské komory ČR.

BOHEMIA INSTITUT vám garantuje posun minimálně o dvě znalostní úrovně podle evropského referenčního rámce. Tedy úplní začátečníci se dostanou na středně pokročilou úroveň, středně pokročilí (maturitní úroveň) postoupí na úroveň vysoce pokročilých. Výuka je zajištěna ověřeným týmem profesionálních, dynamických a přátelských lektorů, vždy v kombinaci českých i zahraničních. Studium můžete ukončit některou z renomovaných mezinárodních zkoušek.

Neustále slyšíme o velmi nesnadném pracovním umístění mladých absolventů, dobrou znalostí jazyka si podstatně zvýšíte šanci nejen na zajímavou a dobře placenou práci, ale i možnost studovat zajímavý vysokoškolský obor nebo vycestovat za studiem či prací do zahraničí. BOHEMIA INSTITUT vám navíc v rámci programu "Svět jazyků pro Vás" zajistí poradenství a veškerý servis spojený se zahraničním studiem.

Učebna Bohemia Institut
Učebna Bohemia Institut
Učebna Bohemia Institut

Učebny Bohemia Institut

Velmi důkladně vybírejte jazykovou školu, přijďte se osobně informovat, určitě nedoporučujeme vybírat jen na základě webové prezentace. BOHEMIA INSTITUT je specialistou na pomaturitní studium, tradičně nabízíme nejen pomaturitní kurzy angličtiny, ale i francouzštiny, španělštiny a němčiny v různých  pokročilostech. Studovat můžete jednooborově nebo dva až tři jazyky, v rozsahu 20 - 30 vyučovacích hodin týdně.

Studijní rok můžete využít i pro zkvalitnění  svých odborných kompetencí. Kombinace denního jazykového studia s akreditovaným modulovým kvalifikačním programem Management či Obsluha PC je ideální variantou jak efektivně využít studijní rok. Tyto programy mají i mezinárodní certifikaci IES (International Education Society, London) - tedy vaše možnost uplatnění se značně zvýší.
Nejčtenější

Osobní auto srazilo u obchodního centra v Praze čtyři lidi, dva zemřeli

Dopravní nehoda na Švehlově ulici u obchodního centra Hostivař. Auto zde...

U obchodního centra v pražské Hostivaři srazilo auto odpoledne čtyři chodce. Dva zemřeli, další dva jsou v péči lékařů....

Sparta - Slavia 3:3, hosté dohnali ztrátu tří gólů, velkou roli hrálo video

Slávisté se v derby nadechli k mohutnému obratu a vybojovali remízu 3:3.

V první půli dala tři góly Sparta, ve druhé totéž zopakovala Slavia. Divoké derby rozhodla v posledních vteřinách...Sražené chodce v Hostivaři oživoval dobrovolný hasič, přišel o vybavení

Dopravní nehoda na Švehlově ulici u obchodního centra Hostivař. Auto zde...

Při úterní dopravní nehodě v pražské Hostivaři, při níž zemřeli dva chodci, pomáhal mezi prvními dobrovolný hasič Karel...

Na Smíchově se střílelo v autobusu, policie má pachatele a shání svědky

Policie vyšetřuje střelbu u smíchovského nádraží (13.3.2018)

Na pražském Smíchově se střílelo v autobusu MHD. Policie podezřelého již zadržela. Incidentu podle prvotních informací...

Na muslimy budete potřebovat cepy a vidle, vyzýval muž. Policie ho obvinila

Martin Zapletal, bývalý vojenský policista a válečný veterán z Kosova a Kuvajtu

Policie obvinila válečného veterána z Kosova a Kuvajtu Martina Zapletala z podněcování k nenávisti. Na demonstraci na...

Další z rubriky

Studujte ve 40 zemích světa se stipendiem

Slovinsko, pohled na Koper

Za pár dnů odstartuje na vysokých školách nový akademický rok. Akademická informační agentura (AIA) zveřejňuje začátkem...

V okolí Prahy vznikají unikátní centra pro výzkum

V centru má pracovat na 600 odborných kapacit, prostory budou využívat i...

V okolí Prahy se budují tři špičková centra, která chtějí spolupracovat s vysokými školami. Bude se v nich provádět...

Chcete si udržet statut studenta? Řešením je pomaturitní jazykový kurz

Pomaturitní jazykový kurz Bohemia Institut

Nedostali jste se po maturitě na vysokou školu, ale chcete zůstat studentem a čerpat studentské výhody? Dejte se na...

Najdete na iDNES.cz