Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Pražská záchranka by se ráda přesunula do Troje. Nechceme ji tu, říkají radní

V Praze Troji má vyrůst nová centrální budova pražské záchranné služby. Projekt je hotový a Praha mu dala zelenou, představitelům městské části Troja se ale nelíbí. Objekt jim připadá příliš velký a rozlehlý. Navíc by prý narušil ráz místní krajiny. Stát by měl u výjezdu z budovaného tunelu Blanka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

nekdoosmdesatyšesty

Blažku

Blažku, Blažku, to nebude Pražský okruh... ;-)

0/0
3.10.2010 0:41

Thorough

Zastupitelstvo není kompetentní řešit to

že je pozemek omezen ochranným pásmem metra a vysokotlakého plynového potrubí. To je otázka pro architekty, stavitele a technology, ne pro politiky.

0/0
2.10.2010 14:47

kyk

ideální místo

To místo je ideání. Vyhledem k možnémuvjeydu přímo do VPO Blanka a tím i rychlé dostupnosti do velké části města. Je mimo centrum ale velice blízko něj. Co se týče možných povodní, v tomto území má být val + opatření do výše povodní 2002(+30) v rámci protipovodňové ochrany města. Poyemek bude jinak velice těžko využitelný. Souhlasím, že nemá smysl kvůli průsaku do podloží budovat více než jedno suterénní podlaží, i tak bude potřeba perfektní hydroizolace. Na druhou stranu se divím, proč radnice P-7 tuto možnou stavbu odmítá. Osobně bych to považoval za vytnamenání městské části, že bude mít na svém území stavbu takového zaměření. Připadá mi že se spíš hledají důvody proč nestavět než jak postavit.

0/0
2.10.2010 9:31

danny47

Zrovna v Tróji....

jako "rezerva pro případ povodně" ....

Nevím, nevím, ale jako to pravé ořechové mi to tedy zrovna nepřipadá....

0/0
2.10.2010 0:24Najdete na iDNES.cz