Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Středočeští zastupitelé o rušení autobusových spojů nejednali

Středočeské zastupitelstvo, které mělo jednat o rušení autobusových spojů, se po hodinové diskusi rozešlo. Zástupci ČSSD a KSČM totiž neschválili program jednání, které svolala opoziční ODS. Občanští demokraté ani Starostové a nezávislí totiž s plánem kraje na omezení autobusové dopravy nesouhlasí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Ewisek

Že by závist

Víte lidi nesouhlasím s žákovským jízdným, ale na druhou stranu vsadím se, že kdyby zadarmo jezdili důchodci tak ho tu budete vynášet do nebe.

0/0
2.2.2011 20:01

mik71

z cizího neteče

Nerad to říkám, ale koho si zvolili toho mají. Omlouvám se všem, kdo ho nevolil. Rath má plnou hubu keců, že je tady pro lidi, ale opak je pravdou. Vyhozené desítky milionů za poplatky, žákovské jízdenky a kdo ví co ještě musí prostě někde chybět. Jen doufám, že mu to v příštích volbách spočítají, jen se bojím, aby tam ještě něco zůstalo. Protože Rath a jeho banda to všechno rozhážou.

0/0
31.1.2011 20:44

pepouš

Na Davídka jsou všichni krátcí

Ten dokáže spolu s komouši, kterým vlastně on je také, vše své prosadit.

Že byl několik let členem ODS? Tam ho asi nebrali vážně, tak šel tam, kde mu kynula karéra.  Takových členů jsme  v našem místním sdružení měli také několik a nakonec odešli. Chtěůli hned funkce, ale přihlásili se až tehdy, když viděli, že s komunistickým režimem je to opravdu mrtvé.

Ale kdyby přišli Číňané nebo islamisté, přizpůsobí se také

0/0
30.1.2011 12:22

Kilroy

Generalissimus StalinoRath vítězí.

Výsledky tohoto zasedání jsou nejen důkazem politické geniality generalissima Ratha a úspěšné spolupráce napříč moderními levicovými stranami, ale především tvrdý poliček všem pravicovým starostům, kteří pořád ještě nepochopili, kdo je jejich faktickým nadřízeným, a kdo může reálně rozhodovat o osudu jejich obcí.

Obce starostů, kteří se rozhodli proti příteli generalissimu Rathovi vést nesmyslný a především marný kontrarevoluční protilidový boj, musí pocítit důsledky tohoto nerozumného chování svých volených zástupců, aby občané těchto obcí konečně pochopili, že právě s těmito pravicovými zástupci, kteří jednoznačně vystupují proti zájmům lidu, se jim nepovede nikdy dobře.

Tato zasedání jsou však i tvrdou zkouškou loajálnosti komunistických a socialistických starostů a zastupitelů, kterou prokáží svou způsobilost pro danou funkci, a kteří potvrdí, že jsou schopni přenášet jednotu politické vůle centra napříč celou stranickou linií.

0/0
30.1.2011 11:19

Hufo

adolfík je dokonalý

ačkoli obliba čssd díky škrtům vlády republikově stoupá, tak on dokáže v rámci středočeskýho kraje opak. to je umění, který každý nezvládne

0/0
30.1.2011 10:17

peza

máme to, co si lid zvolil

Kdo čekal od koalice ČSSD a KSČ něco jiného, tak byl najivní a co si pracující lid v krajských volbách zvolil, to má. Že se nedá rozhazovat za předvolební slidy do nekonečna je jasné. Pokud s tím má někdo problém, tak at'' se odstěhuje do Rathových Hostivic - na jejich dotování kraj peníze má...

0/0
30.1.2011 9:22

František Potřebný

Výsledky tohoto zasedání

Výsledky tohoto zasedání jsou nejen důkazem politické geniality pana Ratha a úspěšné spolupráce napříč moderními levicovými stranami, ale především tvrdý poliček všem pravicovým starostům, kteří pořád ještě nepochopili, kdo je jejich faktickým nadřízeným, a kdo může reálně rozhodovat o osudu jejich obcí.

Obce starostů, kteří se rozhodli proti panu Rathovi vést nesmyslný a především marný politicky boj, musí pocítit důsledky tohoto nerozumného chování svých volených zástupců, aby občané těchto obcí konečně pochopili, že právě s těmito pravicovými zástupci, kteří jednoznačně vystupují proti zájmům lidu, se jim nepovede nikdy dobře.

Tato zasedání jsou však i tvrdou zkouškou loajálnosti levicových starostů a zastupitelů, kterou prokáží svou způsobilost pro danou funkci, a kteří potvrdí, že jsou schopni přenášet jednotu politické vůle centra napříč celou stranickou linií.

0/0
30.1.2011 9:22

truepapas123

Re: Výsledky tohoto zasedání

..samet byla chyba...

0/0
30.1.2011 11:17

pepouš

Re: Výsledky tohoto zasedání

Proti třídnímu nepříteli se musí postupovat tvrdě.  Co kdyby si Rath nechal pořídit !Domeček" ve kterém by se proti nespokojencům používalo útrpné právo.

0/0
30.1.2011 15:34

unbreakable debater vol.16

Rath kvičí, že kraj nemá peníze, ale přitom dál...

...plnými hrstmi, vyhazuje peníze za proplácení poplatků a žákovské jízdné. K čemu budou středočechům tyto vymoženosti socialistické permanentní volební kampaně, když se k doktorovi a do školy nedostanou?

0/0
29.1.2011 22:15

23alienu

Re: Rath kvičí, že kraj nemá peníze, ale přitom dál...

já spíš čimim, že nějakej socan se snaží šetřit 8-o8-o8-o

0/0
30.1.2011 1:49

František Potřebný

Pan Rath

Pan Rath především plní své předvolební sliby a pokud pravicová vláda není ochotna splnit svou povinnost a ekonomicky zajistitchod  základních služeb pro obyvatelstvo, pak za to také tato pravicová vláda musí v očích obyvatel nest plnou zodpovědnost.

Nikdo se nestará o zájmy obyčejných lidí tak jako pan Rath a obyčejní lidé jsou mu za to nesmírně vděčni a chápou nastalou situaci jako útok vlády modré pracky na svá nezadatelná práva.

0/0
30.1.2011 10:16

JamesKirk

Re: Pan Rath

Nevím pane "Potřebný" jestli jste vůbec někdy jel, nebo zda využíváte této dopravy. Zřejmě patříte do sorty lidí co zdatně nadávají do kamer když jsou příjezdové komunikace do Prahy pěkně "zaštosované", nebo asi máte "nějakou možnost jisté přednosti v jízdě" jinak si neumím vysvětli váš názor. 8-o

0/0
30.1.2011 11:13

kyk

Re: Pan Rath

Jste jeden z mála, který F.P. naletěl :) to je provokačka

0/0
30.1.2011 12:59

Zalovak

Re: Pan Rath

Co to meleš, D E B I L E ?!?!?!?!?!?

0/0
31.1.2011 14:36

Franta z hor

Tak jak to tedy dopadlo ?

Jednalo se prý cca hodinu, ale pak nebyl schválen program schůze. Co to ale znamená ? Jsou rozporuplné zprávy:

- na www.tn.cz píšou že se spoje rušit nebudou:

http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/stredocesky-kraj-nebude-rusit-autobusy-zastupitele-byli-proti.html

- naopak na www.novinky.cz píšou akorát, že se starostové naštvali že nebyl schválen program, a z článku vyplývá že se o rušení snad ani hlasovat nemělo:

http://www.novinky.cz/domaci/223730-levici-ovladany-stredocesky-kraj-nastval-starosty-mest.html

0/0
29.1.2011 21:35

Mr. Skin

Re: Tak jak to tedy dopadlo ?

Asi hodinu se diskutovalo o programu schůze, pak se o něm hlasovalo - rudí a oranžoví komouši odmítli podpořit dojednaný program a tím to zhaslo a šlo se domů.

0/0
30.1.2011 12:35

Mumrli (perzekuovany za pravdu)

To je jasny,

PazDr. Rath nema na opravy silnic, jelikoz dotoval doktory a nemocnice, nema na provoz autobusu, jelikoz dotoval detickam cestovani zdarma, tak cemu se divite? Dobre vam tak, sami jste si to zvolili.

0/0
29.1.2011 16:01

Bereniké

Stejně se zas nedostaví zástupci socdem a komouši

Jednání nakonec stejně nebude, tohle tu už jednou bylo. Socani a komouši zůstanou doma v teple a jen nespokojení starostové a opozice si udělají v mrazu noční výlet do Prahy.

Jsem zvědavá, kolik linek zruší u nás. Předpokládám, že hodně - v naší vesnici totiž Rath nevzítězil.

0/0
29.1.2011 14:38

pepouš

Re: Stejně se zas nedostaví zástupci socdem a komouši

To jste mu ale neměli dělat. Za to je třeba vás potrestat, abyste věděli koho máte příště volit.

0/0
30.1.2011 15:37

Leinad

Jo

Autobusy se musí zrušit, aby mohli být pro studenty zadarmo. R^

0/0
29.1.2011 14:35Najdete na iDNES.cz