Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Příznivkyni Dělnické strany hrozí za zakázané tetování až tři roky

Policisté zadrželi a obvinili členku Dělnické strany sociální spravedlnosti Michaelu Dupovou kvůli tetováním se zakázanými extremistickými symboly. Za podporu a propagaci hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka jí hrozí až tři roky vězení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Fai Rodis

A coz takhle

kdyby ji soud v ramci zachrany demokracie ulozil povinne noseni burky? Aby nepohorsovala nenalezitym tetovanim...

0/0
3.2.2012 17:54

český_vesničan

...za Che Guevaru na triku se neděje nic....!!!!!

...hnus velebnosti....

0/0
3.2.2012 12:02

prestomanifesto

CZ je totalita a policejni stat.

http://paragraphos.pecina.cz/2011/11/vazim-si-lidi-kteri-se-neodvratili.html

+1/0
3.2.2012 9:15

Mrhamotý Krdlebný Kňukvulín v2.0

Joo,

to kdyby měla vytetovanej srp a kladivo, nebo třeba leninovo koleno (nebo to byla hlava, to na každym druhym obraze?), tak to by bylo úplně v pohodě.

+2/0
3.2.2012 8:55

Kefalín1

Re: Joo,

Hřebíček na hlavičku!R^R^

0/0
3.2.2012 9:32

Fai Rodis

Re: Joo,

A bylo by to tak spravne. Pochybene je tohle paseni po symbolech v opacnem gardu.

0/0
3.2.2012 17:55

Mrhamotý Krdlebný Kňukvulín v2.2

Re: Joo,

S tím naprosto souhlasím

0/0
5.2.2012 0:21

Kefalín1

Vytetuje si na sebe obrázek. No dobře...

A za to je kriminál?! Vždyť to snad nebylo ani za totáče! Vyhazov ze školy, k lopatě, to jo, ale kriminál?! Nějak moc se toho od 89. nezměnilo, ještě že je havel takovej velikán...

(A to se jedná o tu samou tematiku, za kterou se šikanovalo za bolševiků - 20 let po Velké sametové, která byla údajně proti komoušům...)

+1/0
3.2.2012 8:43

tcoudi

Re: Vytetuje si na sebe obrázek. No dobře...

jistě,za komančů byste si poklidně pokecal na veejné diskuzi a pořádal demostrace proti kriminálnímu režm a policie by vás nechala být.to je fakt nehoráznost.připomeňte mi prosím nějkaou demostraci neonacistů před rokem 1989, nebo nějaký časopis...

+1/0
3.2.2012 8:45

IARK - Králíček Chlupíček

Re: Vytetuje si na sebe obrázek. No dobře...

To melo znamenat, ze kdyz nam trochu povoli uzdu, tak mame drzet hubu a krok a nechat si omezovat prava?

+2/0
3.2.2012 8:58

tcoudi

Re: Vytetuje si na sebe obrázek. No dobře...

to se mi snad zdá.kolega argumentuje tím,že jeto horší než za komančů, říkám,že je to nehoráznost .a znovu opakuju,slečna dupová a její okolí jso usi dobře vědomi toho co dělají a že přípádná kriminalizace jim zastití publicitu a poltické body a s tím do toho jde.druháfáze téhle hry je,že když je za něco osvobodí dovolí si víc a címlem je dostat volání po určitých skupinách v plynu zpátky do ulic.děkuju,nechci.

0/0
3.2.2012 9:04

Kefalín1

Re: Vytetuje si na sebe obrázek. No dobře...

Horší? Ve snaze kriminalizovat nevhodně smýšlející lidi - za obrázek! To jo! Ale jinak? Já radši totáč s pozlátkem, ne holým ruským zadkem. Pokud mě teda někdo dovolí si vybrat, že?

0/0
3.2.2012 9:18

tcoudi

Re: Vytetuje si na sebe obrázek. No dobře...

ano,za totáče ti nic neudělali zato,co si myslíš.znovu opakuju.dupové a lidem okolo vyhovuje,že ji pronásledují pro blbosti.je to pro ně a přidruženou stranu winwin situace.:-)

0/0
3.2.2012 9:25

Kefalín1

Re: Vytetuje si na sebe obrázek. No dobře...

No neudělali?! ;-D;-D;-D Tak to teda ne! Vyhodili tě ze školy, celý příbuzenstvo povyhazovali z pracovních míst, a šoupli tě k lopatě. Na věčný časy. I do kriminálu tě šoupli, ale ne za obrázek - to je ta tragédie...

0/0
3.2.2012 9:35

tcoudi

Re: Vytetuje si na sebe obrázek. No dobře...

jo,třeba zjistili jaký máš postoj k chartě.to je ještě abstraktnější.a opravdu ignoruješ tu,že je to záměr,no nic.

0/0
3.2.2012 9:38

Kefalín1

Re: Vytetuje si na sebe obrázek. No dobře...

Dobře, opakuji ještě jednou: Jedná se o tu samou tematiku. Komouši pronásledovali pravicovou tematiku/smýšlení. Stejně jako to dělaj současní. Komouši se načapané jedince snažili kriminalizovat, stejně jako se snaží (za každou cenu!) současní. Ale komouši nebyli papežštější než papež, a za pitomý obrázek nezavírali.

Ty víš o tom, že by se za komoušů beztrestě mohlo demonstrovat proti čemukoliv, co by bolšáni neschválili? Ty si myslíš, že by se za komárů mohl vydávat jakýkoliv časopis (třeba o květinkách), který by komouši nepovolili? Ach jo...

0/0
3.2.2012 9:01

meyla

je to nemístné...

Mnohokrát vidím kolem sebe spoustu lidí s che guevarou či leninem na tričku nebo třeba s nápisem cccp na zádech teplákovky a nikdo se nepohoršuje. Obě ideologie, jak nacismus, tak i komunismus jsou stejně zcestné a na jejich konci byly miliony zmařených životů, ať už kvůli "špatné" rase nebo "špatné" třídě. Odsuzovat někoho za mladickou (někdy i stařeckou) hloupost však nic neřeší. Soudce má sice odškrtnutý úkol, ale nikomu a ničemu tím neprospěl. Na lavici obžalovaných by spíše měla být rodina či škola. Ale to je ohraná píseń, kterou nikdo nechce slyšet...

0/0
3.2.2012 8:39

tcoudi

Šaškárna

Krajní pravice se přímo vyžívá v mučednických přibězícch zavřených kamarádů.je to součást strategie jak získat sympatie.tahle slečna provokuje na hraně zákona už pár let,polde mě si je vědomá co z toho bude,prostě tak zajišťuje publicitu svojí věcí a naše soudy jim v tom pomáhají.nesmyslné zatčení nic nemění natom,že je to neonacistická špička.

+2/0
3.2.2012 8:32

Kefalín1

Re: Šaškárna

A že jí to sóuzi státní orgány tak žerou? Proč srp, kladivo, bolševická hvězda nic? A proč se v tom nikdo nenimrá, vždyť komouši těch symbolů museli mít daleko víc? Proč komouše nechce nikdo za žádnou cenu kriminalizovat? HE?

0/0
3.2.2012 8:38

tcoudi

Re: Šaškárna

protože tu proběhla poklidná transformace a komanči zůstali tam kde zůstali.vadí mi to uplně stejně.jen zase odvádíte téma.to že na srp a kladivo nikdo nezasedá z té slečny dělá ne-neonacistku,nebo jak to chápat?

+1/0
3.2.2012 8:42

Kefalín1

Re: Šaškárna

1) Nacistická strana u nás neexistuje. Není dobré bezmyšlenkovitě papouškovat to, co podsouvaj sdělováky.

2) Trestat lidi za jejich názory je nedemokratické. (Něco jiného by bylo, kdyby něco nedemokratického plánovali, nebo nedej Bože dělali)

3) Jedná se o politickou kriminalizaci za každou cenu, proto se už chytaj i obrázku.

4) Tyto "krajní" strany nemusím (jak bolšány, tak hnědý)

+2/0
3.2.2012 8:51

tcoudi

Re: Šaškárna

neexistuje? to je otázka.dělnící mají neonacisty na kandidátkách ve funkcích v dělnické mládeži.jakékoliv nařčení odmítají jako lživou propagandu,podpořili vydání komiksu od american nazi party.možná nejsou přímo neonacisty,každopádně tento proud silně podporují.

0/0
3.2.2012 9:08

Kefalín1

Re: Šaškárna

Není vhodné papouškovat... NEEXISTUJE! (Copak by takovou partaj, s takovým programem někdo povolil?) Ach jo...

0/0
3.2.2012 9:20

tcoudi

Re: Šaškárna

a dělnická strana tedy ve svých řadá nemá neonacisty,nepodporuje je,nepoužívá podobnou symboliku a neoznačuje svůj program za nacionálně sociální.dobře.asi bydlím v jiné české republice.

0/0
3.2.2012 9:23

IARK - Králíček Chlupíček

Re: Šaškárna

O ktere krajni pravici to mluvis?

0/0
3.2.2012 8:57

tcoudi

Re: Šaškárna

v případě slečny je to národní odpor.tahle strategie je mnohem starší a rozhodně není původně česká.pořád mě nepřestávat fascinovat jak  je nacionalistické hnědé hnutí vlastně multikulturní globální síla slučující uvědomělé bělochy po celé planetě.krásný paradox.

0/0
3.2.2012 9:13

goda

Jen by mě zajímalo...

Jak by se příznivci nacistických ideálů, či oslavovači výročí vůdců této ideologie zachovali, kdyby se přesunuli v čase do třicátých a čtyřicátých let - kdy byl nacismus "na výši". To by asi koukali, když by je Němci šoupli do lágru, či poslali na nucené práce - protože Češi (potažmo všichni Slované) byli národ se špinavou rasou. Tato dáma by nejspíše skončila jako vyhublá vězeňkyně. Pokud by kolaborovala s nacisty, byla by odpad společnosti. Její tetování, či skutečné činy jsou dle mne výrazem zmanipulované osobnosti, která sice moc nepřemýšlí, ale přece má podporu svých "ideologů". To, že by za války byla jako člověk hodnocena na úrovni opovrhovaných (nevím jak jinak to napsat) cikánů, by ji fakt asi sebralo. Jinak principem druh tetování je výrazem uvažování dané osobnosti, nebrala bych to jako něco pobuřujícího.

+1/0
3.2.2012 8:15

Mražená spermie

Re: Jen by mě zajímalo...

v dnešní době nemá nacismus fašismus šanci se uchytit ani kdyby jeho příznivci byli potetovaný od hlavy až k patě, nosili trička se symboly a mávali nacistickou vlajkou. Bohužel šanci dostávají jiné hnusné ideologie.

0/0
3.2.2012 8:26

Kefalín1

Mě taky...

Že tě nerajcují bolševické koncentráky (dolfa se učil od stalina!), bolševické symboly, bolševické strany?!?! Čím by to tak asi, sóstruhu, bohlo být? Netušíš?

0/0
3.2.2012 8:30

tcoudi

Re: Mě taky...

tankují nás uplně stejně.tenhle článek ale o komunistech není.to nijak nemění základní ifnormaci,že tahle dáma je neonacistka propojená se stranou ucházející se o místo v parlamentu.to si z toho vezměte.

0/0
3.2.2012 8:36

Kefalín1

Re: Mě taky...

Ty už jsi nějakej článek o komárech (kriminalizace za každou cenu) viděl? Za tetování? ;-D;-D;-D

0/0
3.2.2012 8:52

hasmen

Vážená redakce

Mohli byste ty symboly zveřejnit?No já abych teda věděl,co se nesmí... Děkuji,hasmen

0/0
3.2.2012 8:11

Kefalín1

Re: Vážená redakce

;-D;-D;-D Za totáče bylo hůř. Tam každej musel iniciativně Chartu pomlouvat (pochopitelně na veřejnosti, do sdělováků - doma a mezi přáteli to bylo obráceně) ale běda, kdyby si text charty někdo přečet! (Ale pomlouvat!) Ono taky nebylo kde, STBáci vše důsledně likvidovali a u koho něco našli, šel automaticky bručet. Text myslím vysílala Svobodná Evropa a Hlas Ameriky...

0/0
3.2.2012 8:35

Fai Rodis

Re: Vážená redakce

Zde mate detail odhaleneho krku M. Dupove s inkriminovanym symbolem. Tak takhle tedy rozhodne ne!;-D

http://www.pecina.cz/files/dupova1.png

0/0
3.2.2012 17:59

miro.

Zajímalo by mne, jaký jestli by trestnímu stíhání

srp a kladivo-rudá hvězda -to je odporné ;-€

+1/0
3.2.2012 1:38

ProsteJenda

Holka asi bude fest mimo

Pac to s tim vencem atp. neni uplne normalni, ale soudit ji, ze si pocmara svoje telo. Paneboze

+5/0
2.2.2012 22:54

barnabas_666

Re: Holka asi bude fest mimo

nech si vytetovat háknkrojc na čelo, moulo :-P

0/0
3.2.2012 0:28

Mražená spermie

Re: Holka asi bude fest mimo

ˇaspoň bych věděl co je zač. Ale zavírat za to ?

+1/0
3.2.2012 6:23

IARK - Králíček Chlupíček

Re: Holka asi bude fest mimo

V tom pripade ty rudou hvezdu Rv

0/0
3.2.2012 7:32

good_luck!

Re: Holka asi bude fest mimo

no mně přijde i mimo stíhat ji za pořádání vzpomínkové akce za vojáky Wehrmachtu. Wehrmacht nikdy nebyl považován za zločineckou organizaci, ale řádnou armádu (i když odsuzovaného nacistického německa). Někdo tady ten hon na čarodějnice přehání a plete si pojmy SS, SA a Wehrmacht...

+1/0
3.2.2012 7:05

uplnej_debil

Jednoho dne

0/0
2.2.2012 22:53

uplnej_debil

Re: Jednoho dne

někdo chytí Nečase, otetuje ho kolem dokola hákovejma křížema a pustí. A konečně půjde sedět.... R^

+1/0
2.2.2012 22:54

igy taur

Re: Jednoho dne

Tak takovou věc by mohl udělat snad jen

uplnej_debil;-D;-D;-D

0/0
2.2.2012 22:58

Kuzma Matvejič

Nase lidove demokraticka Vlada

bude rozesilat tetovacim salonum vzornik zakazaneho teovani?8-o

0/0
2.2.2012 22:31

Mražená spermie

Re: Nase lidove demokraticka Vlada

tetování bude demokraticky hodnotit až lidový znalec u soudu !

0/0
2.2.2012 22:36

Kuzma Matvejič

Ze si ale jeden nechal

vzit signum diabolikum.

0/0
2.2.2012 22:20

Mražená spermie

***

Nezbývá než jí stáhnout z kůže. To by snad bylo korektní.

Odsedí si tři roky a pak zase dostane tři roky a pak zase a zase. Tetování hned tak nezmizí. Jediné řešení je stáhnout z ní kůži.

0/0
2.2.2012 22:10

Kuzma Matvejič

Re: ***

O tom je ta nase demokracie.

0/0
2.2.2012 22:17

cimbal

Re: ***

Malleus maleficarum ....

0/0
2.2.2012 22:18

Kuzma Matvejič

Re: ***

Prosim prelozit.

0/0
2.2.2012 22:21Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.