Diskuse k článku

Rozhovor: Věřím, že Blanka bude hotová příští rok, říká primátor Tomáš Hudeček

Primátor Tomáš Hudeček ztrácí popularitu kvůli tunelu Blnka. O víkendu zřejmě i kvůli tomuto problému nebyl zvolen místopředsedou TOP 09.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

kulik

nhy

Spousta Blanek bude hotovejch ještě dneska v noci, ale co se ten chytrák Hudeček snaží prodražit stavbu tunelu o další miliardy, tak nevím, kdy se tunelem bude jezdit.

0/0
12.12.2013 18:33

Jura

Vtip je v tom

že Hudeček není veden snahou nesouhlasit s prodražením Blanky. On se pouze bojí prodražení podepsat, aby se nestal terčem policejního vyšetřování. Když mu ale zaplatit nařídí soud, s radostí peníze vysolí. On je totiž pouze zbabělec a nemá koule se rozhodnout sám. Nicméně se domnívám, že by svým nekonáním mohl být rovněž odpovědným za škodu, že nejednal s péčí řádného hospodáře.

0/0
9.12.2013 17:18

Re: Vtip je v tom

Máte pravdu! Nakonec svojí zbabělostí způsobí mnohem větší škodu, než kdyby Metrostavu zaplatil a tunel se dostavěl.

0/0
9.12.2013 21:58

kazisvět

Hudeček umí jen "který blbec to dělal přede mnou" . Prodražil, zdržel a ohrozil nejen Blanku. Stejně zazdil stavbu okruhu D1-Běchovice, radlickou radiálu a další. Bém i přes všechny kolibříky stavěl a Prahu nezadlužoval. Hudeček nestaví a Prahu zadlužuje - je hudečkova parta jen neschopná nebo krade víc ? Ted po odezvě na jeho kretenismus s neplatností smlouvy a výhledem na další zdržování neví kudy kam..jediné, kam by měl jít je - do pr... ;-€

0/0
9.12.2013 10:14

Franta

Re: kazisvět

Víte, někdy si říkám že lidé s rozumem a rozhledem obdobným tomu Vašemu jsou přesně tím důvodem proč se tu tolik krade a podvádí a že vlastně máte co si zasloužíte.

0/0
9.12.2013 10:22

Re: kazisvět

pokud máte jasno, že se "tolik krade", tak aspoň jeden konkrétní případ oznamte policii. Nebo pokud jde o Blanku a Prahu za Béma, tak ty důkazy dejte hudečkovi. Zoufale je potřebuje, protože jinak by nepředváděl ty blbosti a Béma žaloval. Zatím je za podvody stíhán právě hudeček...i když osobně si myslím, že je spíše stíhán za blbost, protože on a jeho parta (vč té gynekologovy) ani nezná zákony a pravidla, podle kterých se má rozhodovat

0/0
9.12.2013 10:37

Najdete na iDNES.cz