Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Neúspěch u přijímaček není konec světa, pusťte se do studia jazyků

Komerční sdělení   8:42aktualizováno  8:42 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ve schránce rozhodnutí o nepřijetí na vysokou školu a vy se přesto nechcete vzdát svého snu o studiu. Nebo si jen zdokonalit jazykové znalosti před vstupem na pracovní trh. V takových případech je pomaturitní studium jazyků ideální volbou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Studium na jazykové škole Jipka je koncipováno jako příprava k mezinárodním zkouškám z daných jazyků. (Ilustrační snímek) | foto: Profimedia.cz

Pokud nepatříš mezi ty úspěšné, které na vysněnou vysokou školu přijali, nezoufej. Není důvod vše vzdát, ba naopak. Máš před sebou celý rok plný nových příležitostí a je jen na tobě, jak s nimi naložíš.

Během volného roku budeš mít dostatek času na řádnou přípravu na přijímačky a získáš tak větší šance dostat se následně tam, kam opravdu chceš. Možná také během tohoto roku zjistíš, že se tvé priority změnily a nakonec budeš rád, že jsi neztratil rok studiem oboru, který tě vlastně příliš nezajímá. Můžeš zvýšit své šance na trhu práce.

JIPKA

Jazyková intenzivní péče

S námi cizí řeči do hlavy dostaneš a ještě se u toho pobavíš.

Více informací o pomaturitním studiu v jazykové škole Jipka se dozvíte na stránce http://pomaturitni.jipka.cz

A co učinit pro to, aby ti zůstal status studenta a měl jsi dostatek času pro přípravu na přijímačky či pracovní pohovory? Přece navštěvovat pomaturitní studium v Jipce.

Během kvalitního studia cizího jazyka, který v současné době potřebuje znát již každý, budeš mít dostatek času na zvážení svých plánů a třeba je nakonec i přehodnotíš. Možností totiž existuje mnohem více...

Nové nepoznané možnosti

Studium cizího jazyka v jazykové škole Jipka ti otevírá nové možnosti. Po roce se můžeš vydat studovat do zahraničí, nebo tam jen tak odjet za prací. Pokud budeš mít zájem, Jipka ti může studium vysoké školy v zahraničí dokonce i zajistit.

Ať si vybereš studium vysněného oboru doma, v zahraničí, či přímo práci v cizině, díky intenzivní výuce jazyka v pomaturitním studiu nebudeš mít problém se kdekoli na světě domluvit, seznámit nebo vyřešit jakýkoli problém.

Pomaturitní studium: Ideální volba

Lepší variantu pro nadcházející období nenajdeš, pokud nehodláš zcela ukončit své vzdělávání a plně se věnovat něčemu dalšímu. Byla by škoda tento čas nevyužít, neboť rok pomaturitního studia v Jipce ti přinese mnoho výhod a otevře nové možnosti.

Přijď do Jipky, zjisti si informace o pomaturitních kurzech, zajisti si příjemné vyhlídky do budoucnosti, ať již chceš dále studovat nebo mít v budoucnu povolání odpovídající tvým představám. Získej možnost vyjet po ukončení pomaturitního studia do zahraničí, poznej nové přátele a splň si své tajné sny.

Pomaturitní studium v Jipce není pouhým běžným studiem na úrovni ostatních jazykových škol. Přidává totiž i něco navíc. Studium je koncipováno jako příprava k mezinárodním zkouškám z daných jazyků.

Dokonce si můžeš vybrat i z 53 kurzů dalších jazyků, a to až se stoprocentní slevou. Všechny a mnoho dalších výhod najdeš jen v jazykové škole Jipka, která má moderní učebny nejen v pěti pobočkách v Praze, ale také v Českých Budějovicích a Plzni.
Nejčtenější

Osobní auto srazilo u obchodního centra v Praze čtyři lidi, dva zemřeli

Dopravní nehoda na Švehlově ulici u obchodního centra Hostivař. Auto zde...

U obchodního centra v pražské Hostivaři srazilo auto odpoledne čtyři chodce. Dva zemřeli, další dva jsou v péči lékařů....

Sparta - Slavia 3:3, hosté dohnali ztrátu tří gólů, velkou roli hrálo video

Slávisté se v derby nadechli k mohutnému obratu a vybojovali remízu 3:3.

V první půli dala tři góly Sparta, ve druhé totéž zopakovala Slavia. Divoké derby rozhodla v posledních vteřinách...Sražené chodce v Hostivaři oživoval dobrovolný hasič, přišel o vybavení

Dopravní nehoda na Švehlově ulici u obchodního centra Hostivař. Auto zde...

Při úterní dopravní nehodě v pražské Hostivaři, při níž zemřeli dva chodci, pomáhal mezi prvními dobrovolný hasič Karel...

Na Smíchově se střílelo v autobusu, policie má pachatele a shání svědky

Policie vyšetřuje střelbu u smíchovského nádraží (13.3.2018)

Na pražském Smíchově se střílelo v autobusu MHD. Policie podezřelého již zadržela. Incidentu podle prvotních informací...

Na muslimy budete potřebovat cepy a vidle, vyzýval muž. Policie ho obvinila

Martin Zapletal, bývalý vojenský policista a válečný veterán z Kosova a Kuvajtu

Policie obvinila válečného veterána z Kosova a Kuvajtu Martina Zapletala z podněcování k nenávisti. Na demonstraci na...

Další z rubriky

Pět kroků jak zvolit vhodný jazykový pobyt v zahraničí

Jazykový pobyt na Maltě

Nevíte si rady, jak vybrat vhodný jazykový pobyt v zahraničí? Poradíme vám, jak vybrat vhodnou destinaci, jazykovou...

Přinášíme sedm rad jak úspěšně dojít až k maturitě

Ilustrační foto

Studenty, kteří letos nastupují do posledních ročníků, čeká příprava na důležitou zkoušku. Říká se, že příprava na...

V okolí Prahy vznikají unikátní centra pro výzkum

V centru má pracovat na 600 odborných kapacit, prostory budou využívat i...

V okolí Prahy se budují tři špičková centra, která chtějí spolupracovat s vysokými školami. Bude se v nich provádět...

Najdete na iDNES.cz