Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jazyková vybavenost vám zvýší cenu na trhu práce

Komerční sdělení   8:51aktualizováno  8:51 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Stalo se vám někdy, že jste se vydali na pracovní pohovor na vysněnou pozici, pro kterou jste si mysleli, že jste tím nejlepším kandidátem? Ale nakonec se vám ozvali s tím, že byl vybrán jiný uchazeč, který lépe splňoval požadovaná kritéria? Jedním z důvodů může být úroveň vaší jazykové vybavenosti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

(ilustrační snímek)

(ilustrační snímek)

Znalost cizích jazyků je totiž v řadě zaměstnání naprostou nutností. To, že si do Vašeho životopisu napíšete pokročilou úroveň několika jazyků, neznamená, že se s nimi opravdu dokážete domluvit.

Jak tedy zvýšíte šanci na získání vašeho vysněného zaměstnání a jak tedy prokážete, že vaše jazyková úroveň je opravdu taková, jakou jste uvedli ve vašem životopise?

První možností může být absolvování zkoušky z jazyka na vysoké škole. Tato možnost by měla personalistovi napovědět, že vaše znalost jazyka by měla být již na dobré úrovni. Ale i v tomto případě tomu tak být nemusí, protože ne všechny vysoké školy jsou pro personalisty důvěryhodné, proto ani státní závěrečná zkouška z jazyka nemusí být klíčem k úspěchu na pohovoru. Zároveň s touto zkouškou neuspějete ani v zahraničí, což je velkým problémem vysokých škol v České republice celkově.

Další možností, jak zvýšit svou šanci na úspěch, je složení mezinárodní jazykové zkoušky, která je zároveň uznávaná i ve světě. Je to jeden z nejlepších způsobů prokázání jazykových znalostí. Právě složení mezinárodní zkoušky je často startem k úspěšnému započetí kariéry. Ať už si vyberete úroveň zkoušky jakoukoliv, neměli byste však podcenit přípravu.

Právě v tomto vám může pomoci kromě standardních skupinových či individuálních kurzů např. také denní studium (pomaturitní studium v Jipce), které je koncipováno tak, aby studenti byli schopni složit po jeho absolvování mezinárodně uznávanou zkoušku (např. v případě angličtiny - KET, PET, FCE nebo CAE). Pomaturitní studium však není určeno pouze pro absolventy středních škol, ale pro každého, kdo se chce intenzivně věnovat výuce vybraného jazyka a připravit se tak na tyto mezinárodně uznávané zkoušky za bezkonkurenční cenu. Výhodou je také status studenta, který vám v jazykové škole Jipka samozřejmě zůstává.

Jednoletá intenzivní výuka jazyka (pomaturitní studium) v Jipce probíhá v moderně zařízených učebnách v bezprostřední blízkosti stanic metra (3x v Praze), a v centrech měst (České Budějovice a Plzeň). Studium je vedeno zkušenými českými lektory i rodilými mluvčími, kteří mají odpovídající vzdělání a dlouholetou praxi v oboru výuky jazyků.

Zvolit si také můžete mezi variantou studia All Inclusive, Basic a VIP. V rámci All Inclusive máte možnost získat učební materiály, ISIC, zkoušku nanečisto a dva libovolné skupinové kurzy jazyka navíc ZDARMA. Více informací o výhodách a typech studia naleznete na www.jipka.cz
Nejčtenější

Osobní auto srazilo u obchodního centra v Praze čtyři lidi, dva zemřeli

Dopravní nehoda na Švehlově ulici u obchodního centra Hostivař. Auto zde...

U obchodního centra v pražské Hostivaři srazilo auto odpoledne čtyři chodce. Dva zemřeli, další dva jsou v péči lékařů....

Sparta - Slavia 3:3, hosté dohnali ztrátu tří gólů, velkou roli hrálo video

Slávisté se v derby nadechli k mohutnému obratu a vybojovali remízu 3:3.

V první půli dala tři góly Sparta, ve druhé totéž zopakovala Slavia. Divoké derby rozhodla v posledních vteřinách...Sražené chodce v Hostivaři oživoval dobrovolný hasič, přišel o vybavení

Dopravní nehoda na Švehlově ulici u obchodního centra Hostivař. Auto zde...

Při úterní dopravní nehodě v pražské Hostivaři, při níž zemřeli dva chodci, pomáhal mezi prvními dobrovolný hasič Karel...

Na Smíchově se střílelo v autobusu, policie má pachatele a shání svědky

Policie vyšetřuje střelbu u smíchovského nádraží (13.3.2018)

Na pražském Smíchově se střílelo v autobusu MHD. Policie podezřelého již zadržela. Incidentu podle prvotních informací...

Na muslimy budete potřebovat cepy a vidle, vyzýval muž. Policie ho obvinila

Martin Zapletal, bývalý vojenský policista a válečný veterán z Kosova a Kuvajtu

Policie obvinila válečného veterána z Kosova a Kuvajtu Martina Zapletala z podněcování k nenávisti. Na demonstraci na...

Další z rubriky

V okolí Prahy vznikají unikátní centra pro výzkum

V centru má pracovat na 600 odborných kapacit, prostory budou využívat i...

V okolí Prahy se budují tři špičková centra, která chtějí spolupracovat s vysokými školami. Bude se v nich provádět...

Chcete si udržet statut studenta? Řešením je pomaturitní jazykový kurz

Pomaturitní jazykový kurz Bohemia Institut

Nedostali jste se po maturitě na vysokou školu, ale chcete zůstat studentem a čerpat studentské výhody? Dejte se na...

Přinášíme sedm rad jak úspěšně dojít až k maturitě

Ilustrační foto

Studenty, kteří letos nastupují do posledních ročníků, čeká příprava na důležitou zkoušku. Říká se, že příprava na...

recept-na-domaci-pohankove-mleko
recept-na-domaci-pohankove-mleko

Skvělá alternativa běžného mléka, kterou ocení všichni alergici.

Najdete na iDNES.cz