Kladenští hokejisté znovu prohráli a jsou pouze dva body od posledního místa tabulky

12:47aktualizováno  12:47
Jaromír Jágr pomohl přihrávkou Omsku k dalšímu vítězství v KHL, Tomáš Kaberle byl vyměněn z Toronta do Bostonu. Informace o kladenských hokejových odchovancích včera plnily agenturní zpravodajství. A samotné Kladno? Také přispělo, pozitivní zpráva to však opět nebyla. Středočeši podlehli Kometě Brno 1:5.

Momentka z utkání Pardubice - Kladno. | foto: Michal Klíma, MAFRA

Kladno čeká na vítězství od 14. ledna. Brno přitom bylo v poslední době hodně tragické... "Bohužel jsme nehráli dobře jako v některých předchozích utkáních," řekl navzdory dlouhé sérii bez výhry kladenský asistent Petr Tatíček.

"Navíc po druhém gólu Komety na nás padla deka. Bohužel naše střelecká potence je stále velice chabá," dodal.

Kladno se v utkání dostalo do vedení a brankář Falter dlouho udržoval čisté konto. Jenže v poslední třetině domácí tým vyhořel a prohrál jí divoce 0:4.

"Od samého začátku jsme hráli pod tlakem. Úroveň zápasu odpovídala postavení obou mužstev," řekl na tiskové konferenci brněnský asistent Svatopluk Číhal. "Po druhé třetině jsme stáhli hru na tři útoky, což se nám osvědčilo a napadaly nám tam góly."

Kladno zakončí základní část extraligy doma s Litvínovem, hraje se v neděli.od 18:10 hodin. Pokud opět prohraje, hrozí mu pád na poslední příčku, od níž tým dělí už pouhé dva body. Přičemž ještě nedávno byl náskok před Mladou Boleslaví třináctibodový.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Slávistický trenér Jaroslav Šilhavý během play-off Ligy mistrů na hřišti APOEL...
Šilhavý po první prohře: Plzeň je rozjetá, musíme si hledět jen sebe

V téhle pozici ještě ligové utkání ve Slavii nikdy nehodnotil. Trenér Jaroslav Šilhavý ve 36 případech hodnotil zápasy po výhrách, po remízách, dokonce i po...  celý článek

TŘI GÓLY Sparťanský útočník Josef Šural (vlevo) ukazuje, kolik dal v Jablonci...
Jablonec - Sparta 0:3, druhou venkovní výhru vystřílel Šural hattrickem

Až v šestém venkovním zápase sezony Sparta jasně vyhrála. V 11. kole fotbalové ligy porazila 3:0 Jablonec díky hattricku Josefa Šurala. Soupeře, kterého na...  celý článek

Fotbalisté Bohemians slaví jeden z gólů Jevgenije Kabajeva.
Jihlava - Bohemians 2:4, hostující Kabajev zazářil čistým hattrickem

Fotbalová liga má první hattrick sezony, navíc čistý a velmi rychlý, za třináct minut. Hrdinou je ruský útočník Jevgenij Kabajev, díky jeho unikátnímu počinu...  celý článek