Mladoboleslavský hokej bojuje na dvou frontách. Na ledě i u soudu

11:41aktualizováno  11:41
Finále druhé hokejové ligy ve skupině Střed nebude ryze středočeské. Zatímco Benešov zvládl i druhý zápas proti Milevsku a po včerejší výhře 6:3 postupuje do finále, Nymburk hrozbu vyřazení neodvrátil.

Momentka z duelu Nymburk (v modrém) - Kolín. | foto:  Radek Cihla, MAFRA

Především kvůli bídným začátkům prvních dvou třetin prohrál s Jindřichovým Hradcem doma 5:7 a sezona pro něj končí.

"Sotva jsme začali a už to bylo 0:3. Pak jsme si vzali oddechový čas a nakopli jsme se. Kluci věděli, že to může být poslední zápas," řekl trenér Pavel Bičiště.

Nymburk do první přestávky snížil na 2:3, jenže i vstup do druhé třetiny se mužstvu nepovedl. Rychle dvakrát inkasovalo a následná přestřelka už na vítězi nic nezměnila.

"Pro diváky to bylo nádherné utkání. Jsem rád, že jsme vyhráli aspoň třetí třetinu," dodal Bičiště.

Finále mezi Benešovem a Jindřichovým Hradcem začíná v neděli.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Ibrahim Benjamin Traoré ze Zlína (vlevo) v utkání proti Mladé Boleslavi
Zlín - Boleslav 1:5, domácí vedli, hattrickem je skolil Mebrahtu

Zlínští fotbalisté po solidním výkonu v Evropské lize selhali. V 11. kole domácí nejvyšší soutěže sice nad Mladou Boleslaví rychle vedli, ale pak během sedmi...  celý článek

Moc to bolí, říkají sparťani. Plzeňské těší, že ustáli tlak
Aspoň jedna nula. Už se musíme chytit. Sparťané se upínají k Jablonci

Mohou dokázat, že se opravdu vydali správnou cestou. „Nedostat gól, jeden dát a vyhrát aspoň jedna nula. Už se musíme chytit," řekl pro klubovou televizi...  celý článek

Slávistický trenér Jaroslav Šilhavý během play-off Ligy mistrů na hřišti APOEL...
Šilhavý po první prohře: Plzeň je rozjetá, musíme si hledět jen sebe

V téhle pozici ještě ligové utkání ve Slavii nikdy nehodnotil. Trenér Jaroslav Šilhavý ve 36 případech hodnotil zápasy po výhrách, po remízách, dokonce i po...  celý článek