• 0
Šlágr 24. kola pražského přeboru skončil překvapením. V souboji druhého týmu se třetím totiž béčko Viktorie Žižkov poprvé v sezoně doma prohrálo - a hned drtivě. Od Libuše dostalo pět gólů.

Libuš potvrdila skvělou jarní formu, tým ještě po skončení zimní přestávky ani jednou neprohrál. Přesto je vysoká výhra nečekaná, vždyť také béčko Žižkova patří k nejlepším týmům soutěže.

Výsledky

"Hrálo se o druhé místo, ale vypadalo to, že hrál jen jeden tým. Hodnotí se mi to špatně," říkal Petr Procházka, kouč Žižkova B, v rozhovoru na webu www.fotbalpraha.cz. "Na začátku druhé půle jsme zaspali, během deseti minut jsme dostali tři góly a bylo po hře."

Neprosadil se ani obávaný útočník Jiří Doležel, který už v přeboru v dresu žižkovské rezervy nastřílel 17 gólů. Jeho tým tak padl doma 1:5 a vy se na sestřih zápasu můžete podívat ve videoreportáži.

Viktoria Žižkov B - FSC Libuš 1:5 (0:1)

Branky: 79. Roubal – 10. a 56. Miřatský, 46. a 54. Gutheis, 74. Havlák. ŽK: 70. Vejr, 72. Doležel, 89. Klír - 75. Stuchlík, 83. Pohořelý. Rozhodčí: Zelený - Hrubeš, J. Petřík. Diváků: 60.

Viktoria Žižkov B: Pernecký - Carda, Markuzi, Dvořák, Žitný - Vejr - Todva (63. Lechner), Kiidron, Klír, Roubal - Doležel. Trenér: Petr Procházka.

Libuš: Rodinger - Růžička, Vlček, Putík, Maňák (65. Stuchlík) - Hruška (29. Slavíček), Soukup, Pohořelý, Medek (50. Havlák), Gutheis - Miřatský. Trenér: Zdeněk Hruška.