• 0
Remízou 1:1 vstoupili do jarní sezony fotbalisté Uhelných skladů, které v Pražská teplárenská přeboru čeká těžký boj o záchranu. Na vypůjčené umělce Motorletu sice vedli nad soupeřem ČAFC, ale hosté po přestávce srovnali.

První zásadní moment utkání přišel ve 37. minutě. Domácí útočník Lukáš Zilvar běžel na branku hostů, gólmanovi udělal kličku a padl na zem. "Lehký kontakt tam byl, ale padal dřív, než jsem se ho dotknul. Na penaltu to podle mě nebylo," bránil se gólman Ivo Drahorád v rozhovoru pro stránky www.fotbalpraha.cz.

Penaltu přesnou střelou k tyči proměnil Zdeněk Zmeškal. "Myslím, že brankář neměl nárok," usmíval se spokojený střelec.

Výsledky

Hosté vyrovnali po přestávce, kdy Zdeněk Ulrich před pokutovým územím dostal hezkou přihrávku z pravé strany a bez přípravy vypálil. "V prvním poločase jsme byli nedůrazní, nepřesní. Pak jsme se zlepšili a remíza je spravedlivá," uvedl Zdeněk Herink, kouč ČAFC.

"Nemůžeme být spokojení, protože nejsme v situaci, kdybychom mohli rozdávat body. Hlavně doma," hodnotil zápas trenér Uhelných skladů František Mysliveček.