Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Špatné skóre u přijímaček na VŠ? Zlepšete jej ročním studiem jazyků

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Čerství absolventi středních škol čím dál častěji volí studium jazyků před specializovanou školou. Vědí totiž, že během studia na vysoké škole nebudou mít tolik volného času, aby se mohli naučit nový jazyk. Přitom nejčastější neúspěch u přijímacích zkoušek na vysokou školu je zapříčiněn nízkým skóre v jazykovém testu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vsaďte na jistotu a pilujte po maturitě cizí jazyky na jazykové škole Jipka. Ilustrační foto

Vsaďte na jistotu a pilujte po maturitě cizí jazyky na jazykové škole Jipka. Ilustrační foto | foto: Martin Stolař, MAFRA


"Studovala jsem němčinu rok po střední škole a bylo to to nejlepší, co mě mohlo napadnout. O rok později jsem začala studovat andragogiku a hned v prváku jsem dostala stáž v německé firmě, která v Praze otevírala pobočku," řekla Petra Lišková o možnostech, které pomaturitní studium přináší. Rok studovala v jazykové škole Jipka.

Pobočky jazykové školy Jipka:

Kde můžete po maturitě studovat angličtinu?

  • Praha: Jipka Národní/Můstek - Praha 1, Jipka Butovice - Praha 5, Jipka Palmovka - Praha 8
  • PlzeňJipka Plzeň - Rooseveltova 10/9
  • České Budějovice: Jipka České Budějovice - Karla IV. 3

www.jipka.cz/kontakty

Nejběžnějším jazykem v pomaturitním studiu je samozřejmě angličtina, nicméně právě německý jazyk se stal druhým nejžádanějším jazykem vůbec. Největší jazykové školy nabízí i studium druhého, doplňkového, jazyka. Studium probíhá podobně jako na střední škole, výuka se pravidelně opakuje každý týden a jednotlivé lekce se zaměřují na specifické jazykové dovednosti. Nejdůležitější je gramatický základ a slovní zásoba, dále se školy zaměřují na rozvoj konverzačních dovedností a pracují s pochopením souvislého složitého textu.

Nemáte na školné? Nechte si je rozložit na splátky

Ceny pomaturitního studia se pohybují od 18 do 35 tisíc korun za celý školní rok. Seriózní školy nabízí možnost rozložení kurzovného do několika splátek, díky čemuž je pomaturitní studium pro studenty dostupnější. Během pomaturitního studia v akreditované škole platí za studenty zdravotní a sociální pojištění stát, studenti mohou využívat další studentské slevy, zlevněnou dopravu a rodiče získají nárok na rodinné přídavky a slevy na daních.

"Pomaturitní studium je zároveň soustavnou přípravou ke složení mezinárodní zkoušky. Mezinárodní certifikát dokládá znalost jazyka a v zahraničí je poměrně běžnou záležitostí. Úspěšnost studentů v Jipce je při skládání zkoušek 98 procent. Dokonce si v kvalitě výuky věříme natolik, že složení zkoušky garantujeme a v případě neúspěchu připravíme studenta na další pokus zdarma. Studenti, kteří ovládají světový jazyk, získávají práci daleko snadněji, taktéž mají vyšší šanci přijetí na vysokou školu," potvrzuje Tereza Cingrošová z Jazykové školy Jipka.

Právě Jipka má v pomaturitním studiu jednu z největších tradic v České republice a je schopná zajistit kvalitní české lektory i rodilé mluvčí. Přihlášky do pomaturitního studia se obvykle uzavírají v září, záleží na obsazenosti jednotlivých kurzů. Podrobné informace naleznete právě na webu jazykové školy Jipka.
Nejčtenější

Osobní auto srazilo u obchodního centra v Praze čtyři lidi, dva zemřeli

Dopravní nehoda na Švehlově ulici u obchodního centra Hostivař. Auto zde...

U obchodního centra v pražské Hostivaři srazilo auto odpoledne čtyři chodce. Dva zemřeli, další dva jsou v péči lékařů....

Sražené chodce v Hostivaři oživoval dobrovolný hasič, přišel o vybavení

Dopravní nehoda na Švehlově ulici u obchodního centra Hostivař. Auto zde...

Při úterní dopravní nehodě v pražské Hostivaři, při níž zemřeli dva chodci, pomáhal mezi prvními dobrovolný hasič Karel...Sparta - Slavia 3:3, hosté dohnali ztrátu tří gólů, velkou roli hrálo video

Slávisté se v derby nadechli k mohutnému obratu a vybojovali remízu 3:3.

V první půli dala tři góly Sparta, ve druhé totéž zopakovala Slavia. Divoké derby rozhodla v posledních vteřinách...

Na Smíchově se střílelo v autobusu, policie má pachatele a shání svědky

Policie vyšetřuje střelbu u smíchovského nádraží (13.3.2018)

Na pražském Smíchově se střílelo v autobusu MHD. Policie podezřelého již zadržela. Incidentu podle prvotních informací...

VIDEO: Motorkáře ohrožoval bezohledný řidič, poté si vyměnili názory

Konflikt motorkáře s řidičem auta

Nebezpečnou situaci zažil řidič motorky při cestě do Vestce u Prahy, kdy jej na tamní hlavní cestě dvakrát v těsné...

Další z rubriky

Co dělat, když jste se nedostali na vysokou? Učte se jazyky

Ilustrační snímek

Pokud jste se nedostali na vysokou školu, nevěšte hlavu. Především své plány nesmíte vzdát a naopak se vlastními silami...

Některé vysokoškolské koleje nepatrně podraží

Vysokoškolské koleje v Harcově

Pražské univerzitní koleje se během prázdnin opravovaly za miliony korun, od nového akademického roku některé mírně...

Přinášíme sedm rad jak úspěšně dojít až k maturitě

Ilustrační foto

Studenty, kteří letos nastupují do posledních ročníků, čeká příprava na důležitou zkoušku. Říká se, že příprava na...

Najdete na iDNES.cz