Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vyberte si tu správnou VŠ a vykročte k vysněné kariéře

Komerční sdělení   8:41aktualizováno  8:41 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Rozhodujete se, jakou vysokou školu zvolíte? Pokud hledáte kvalitní a náročný studijní plán v mezinárodním prostředí, nabídne vám ho University of New York v Praze. Čeká vás studium v angličtině, špičkoví pedagogové i odborné stáže v rámci variabilního amerického systému vzdělávání. Na konci studia si odnesete český i zahraniční diplom.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

University of New York nabízí přednášky evropských i amerických lektorů i špičkových manažerů. (Ilustrační snímek) | foto: Pavel Kasík - Technet.cz

Zavřete oči a představte si sami sebe v blízké budoucnosti. Se sklenkou šampaňského se vítáte se svou oblíbenou hudební hvězdou, jejíž velkolepý koncert jste pomáhali v Praze zorganizovat?

Nebo ve své londýnské kanceláři právě rozhodujete, kam umístit investice klientů prestižního zahraničního fondu? Jako šéf firemní komunikace velké společností se svým týmem připravujete důležitou firemní tiskovou konferenci za účasti špičkových odborníků v oboru a známých novinářů z nejrůznějších médií?

Ať už je vaše představa jakákoliv, rozhodně nejde o nesplnitelné sny. Naopak, jde o každodenní pracovní náplň absolventů prestižní University of New York in Prague (UNYP).

Správně vybraná VŠ vám otevře dveře zahraničních společností

UNYP vás připraví na profesní život a naučí precizně řešit problémy, s nimiž se v praxi setkáte. Natrénujete si tu, jak prezentovat své názory a výsledky před publikem a jakým způsobem efektivně zpracovávat projekty.

Získáte zároveň i možnost pohybovat se už během studia v mezinárodním prostředí, nasbíráte mnoho cenných kontaktů, načerpáte rady a poučení od pedagogů tvořících špičku ve svém oboru.

Studium v angličtině vám navíc umožní vytříbení jazyka, rozšíření znalostí odborné terminologie a následně i usnadní uplatnění v zahraničních společnostech.

Získejte český i zahraniční diplom

Důvodů, proč studovat na UNYP je však mnohem víc. Na pražské University of New York můžete získat v duálním bakalářském programu jak český diplom, tak diplom prestižní zahraniční univerzity.

Vyberete si mezi mnoha atraktivními obory, nabízíme například studium v programech Komunikace a masmédia, Psychologie, Mezinárodní a ekonomické vztahy, IT Management či Finance.

Pokud vám nevyhovuje denní studium, můžete využít možností víkendového modulu. Rozvrh si studenti flexibilně upravují podle svých potřeb. Škola umožňuje studium na partnerských vysokých školách ve světě a studenti absolvují během přípravy mnohé odborné stáže.

Vzdělávací systém je kratší, na trh práce se dostanete dřív

Americký systém vzdělávání na UNYP je variabilní a také kratší než státní vysokoškolský systém, zájemci tak mají možnost dříve se rozhlížet na pracovním trhu

Přijďte se podívat

Vykročte tedy i vy tím správným směrem a přijďte se do University of New York v Praze podívat. Dny otevřených dveří probíhají denně přes přijímací oddělení, v případě vážných zájemců lze domluvit i setkání s jednotlivými profesory. Těšíme se na vás!

"Když skončíte studium ve 26 letech, jako mnozí studenti na státních školách v Evropě, a nemáte žádnou praxi, tak je velký problém najít si kvalitní práci," upozorňuje Tomáš Kubica, který na UNYP vystudoval bakaláře ve dvou oborech současně – v business administration a v mezinárodní ekonomii a dnes pracuje v Londýně pro jednu z předních investičních společností na světě Kohlberg Kravis Roberts, která spravuje majetek v hodnotě desítek miliard dolarů.

Zatímco na českých vysokých školách se studenti učí teorii z knížek a přednášek a jsou hodnoceni podle výsledků písemných a ústních zkoušek, na UNYP je samozřejmou součástí výuky a hodnocení i diskuze s učitelem, kladení otázek a samozřejmě též týmová práce při vypracovávání úkolů. Tento americký model vychovává sebevědomé absolventy.

"Jsou cílevědomější než ostatní a mají životní potřebu samovzdělávání. Škola vás totiž naučí, že všechno je o tom, co člověk sám chce a že bude-li to hledat a snažit se, najde to," říká Dominika Janigová, promotérka a booking agent společnosti Four Entertainment, která vystudovala na UNYP obor Byznys komunikace a PR.

Studenty učí lektoři i manažeři z celého světa

Studium v angličtině a přítomnost studentů ze šedesáti různých zemí celého světa zaručuje vskutku multikulturní prostředí. Mezinárodní charakter akademického sboru posilují také lektoři ze Spojených států, Evropy a České republiky, do výuky a výzkumných projektů se zapojuje řada manažerů ze špičkových společností.

"Třeba strategický marketing nás učila paní, která se pohybovala v prostředí Silicon Valley. Tahle setkání vás nesmírně obohatí," vzpomíná absolvent UNYP v několika oborech, mimo jiné také v programu Profesionální a byznys komunikace, Martin Pavlíček, ředitel firemní komunikace v Unipetrolu.

Patříte mezi ty, kteří se nechtějí jen dívat, ale rádi by se na vývoji své budoucnosti aktivně podíleli? Rozhodnutí, kterou univerzitu si vybrat, patří mezi ta nejdůležitější v životě. Je to první krok, kterým můžete zahájit kariéru svých snů.Nejčtenější

Dynamo - Slavia 2:0, Liga mistrů je pryč, hosty čeká pohár číslo dvě

Arťom Besedin z Dynama Kyjev překonává slávistického brankáře Ondřeje Koláře v...

Fotbalisté Slavie se do Ligy mistrů neprobojují. V kvalifikaci končí na prvním soupeři, v odvetě 3. předkola na...

Tvrdík spílá UEFA: Surkis by měl odstoupit, sudí zápasy hrubě ovlivnili

Jaroslav Tvrdík na tiskové konferenci fotbalové Slavie k příchodu nových hráčů

Šéf slávistických fotbalistů Jaroslav Tvrdík těžce nesl vyřazení v 3. předkole Ligy mistrů na hřišti Dynama Kyjev...V kraji už se žádného majetku nedotknu, uvedl manžel hejtmanky Jermanové

Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová se svým manželem Jakubem na...

Manžel středočeské hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové v pondělí veřejně slíbil, že se už nedotkne žádného majetku...

Už vím, proč Dynamo nedostává góly, řekl Trpišovský. Víc hodnotit nechtěl

Slávista Stanislav Tecl se snaží uniknout obránci Tamási Kádárovi z Dynama...

Polský asistent rozhodčího Golis nejprve pečlivě zohlednil ofsajdové postavení slávisty Deliho, kvůli kterému neuznal...

Muž podezřelý z vraždy ženy u Prahy se před policisty zastřelil

Policie u Kamenice vypátrala muže podezřelého z postřelení ženy. Před policisty...

V okolí Kamenice na Praze-východ policisté vypátrali muže podezřelého z postřelení ženy, která na následky zranění...

Další z rubriky

Co dělat, když jste se nedostali na vysokou? Učte se jazyky

Ilustrační snímek

Pokud jste se nedostali na vysokou školu, nevěšte hlavu. Především své plány nesmíte vzdát a naopak se vlastními silami...

Pět kroků jak zvolit vhodný jazykový pobyt v zahraničí

Jazykový pobyt na Maltě

Nevíte si rady, jak vybrat vhodný jazykový pobyt v zahraničí? Poradíme vám, jak vybrat vhodnou destinaci, jazykovou...

Ve Vonoklasech neznámý útočník znásilnil ženu. Útočil nejspíš už potřetí

Identikit, který policie vytvořila po dubnovém napadení ženy v obci Vonoklasy.

V pátek večer neznámý pachatel v obci Vonoklasy v okrese Praha-západ znásilnil ženu. Jde o třetí podobné napadení v...

Najdete na iDNES.cz