Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pro americký vysokoškolský diplom nikam nejezděte, studujte v Praze

Komerční sdělení   8:19aktualizováno  8:19 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Velký výběr studijních programů v různých oborech, výměnné studijní pobyty na školách v Evropě, Asii a USA, ale také možnost flexibilně přizpůsobit studium svým potřebám, nabízí studentům prestižní University of New York in Prague. Navíc můžete získat praxi a duální diplom bakaláře.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na škole University of New York in Prague studuje sedm stovek studentů z šedesáti zemí světa. Mohou složit české i americké státní zkoušky. (Ilustrační snímek) | foto: Adolf Horsinka, MAFRA

Patříte-li k těm, kteří stále přesně nevědí, co chtějí studovat a čím se chtějí stát, případně preferujete kombinaci studia s prací, pak University of New York díky své mnohotvárnosti a flexibilitě je školou přesně pro vás.

Studovat můžete jak prezenčně, tak dálkově, máte možnost vyjet na studijní pobyty do zahraničí, absolvovat zajímavé odborné stáže a dle svých zájmů kombinovat povinné kurzy s kurzy volitelnými. Získáte tak potřebný rozhled, jenž vám umožní nasměrovat svou kariéru k vaší úspěšné budoucnosti.

Americké státnice složíte v Česku

V rámci bakalářského studia lze vybírat mezi devíti studijními obory, jako například obchodní administrativa, komunikace a média, finance či IT management, ve třech akademických programech: evropském, americkém a duálním.

Americký a duální program zajišťuje University of New York in Prague (UNYP) ve spolupráci s Empire State College v New Yorku.

Duální program platí pro obory obchodní administrativa, komunikace a masmédia, mezinárodní ekonomické vztahy a psychologie a znamená, že při završení studia skládáte jak americké, tak české státní zkoušky. Při úspěšném absolutoriu pak získáte vysokoškolský diplom z Empire State College i z UNYP.

Diplomová práce se stala pracovním manuálem

Tím však nabídka UNYP zdaleka nekončí. Na bakalářské studium plynule navazuje magisterské studium a dále pak MBA, případně i Ph.D.

University of New York in Prague

Důvodů, proč studovat na University of New York in Prague je mnoho. Kromě kvalitního vzdělání na mezinárodní úrovni se po absolvování jakéhokoliv z programů budete moci těšit ze široké sítě profesionálních kontaktů, které si vytvoříte. V současnosti studuje na univerzitě 700 studentů ze 60 zemí a klub absolventů Alumni registruje více než tisíc odborníků rozprchnutých po celém světě. I vy můžete být jedním z nich.

Výhodou těchto postgraduálních programů je především to, že probíhají o víkendech (neboli dálkově) a umožňují tak studentům již plně využívat svých znalostí v zaměstnání. A naopak, praxi využít při studiu.

Právě to, že je studium založené na reálných problémech a praxi, studenti nejvíce oceňují. Jako například absolventka MBA Hana Reader, regionální HR manažerka Zentiva Group: "Většina probíraných témat a úkolů k řešení je aplikovatelná přímo do pracovního prostředí studenta. Já jsem se rozhodla vypracovat diplomovou práci na téma mezinárodní mobilita pracovní síly. A z té se poté stal manuál Welcome to Zentiva, který ve firmě používáme při náboru cizinců."

Magisterské a MBA programy nabízí UNYP ve spolupráci s americkou LaSalle University a britskou University of Greenwich.

Škola kombinuje studium s praxí

Provázanosti teoretického studia s praxí napomáhá nejen sbor profesorů, kteří ve svých oborech pracují a patří ke špičce, ale také možnost získávání praxe.

Na rozdíl od státních škol jsou zdejší studenti již během bakalářského studia podporováni v tom, aby absolvovali stáže a těm, kteří při studiu chtějí pracovat, je to umožněno. Vždyť právě seznámení s reálným pracovním prostředím může mít zásadní vliv na váš budoucí směr a také přispěje k tomu, abyste po skončení školy snáze sehnali práci.

Jako v případě Tomáše Kubici. "Jedna moje profesorka čirou náhodou znala někoho z HSBC banky, tak jej kontaktovala s tím, že bych tam třeba mohl na praxi. Nakonec z toho byla práce na plný úvazek přes léto a pak na částečný úvazek v podzimním semestru," vzpomíná Tomáš.

Poté si vyzkoušel práci konzultanta v Boston Consulting Group a investiční bankovnictví u přední středoevropské investiční banky Wood&Co. A právě tehdy se začal zajímat o mezinárodní finance. Dnes pracuje pro jednu z předních investičních společností na světě Kohlberg Kravis Roberts v Londýně.

Kariérní oddělení školy pomůže na startu

Najít požadované uplatnění během i po studiu pomáhají studentům UNYP zaměstnanci kariérního oddělení. Organizují dílny a semináře pro studenty na témata jako: jak napsat životopis a průvodní dopis, jak se ucházet o práci a vyznat se v požadavcích zaměstnavatelů nebo jak se připravit na pohovor a komunikaci s budoucím zaměstnavatelem.

Ve spolupráci s předními společnostmi kariérní oddělení též připravuje firemní prezentace a kariérní dny, kde se mohou studenti blíže seznámit s možnostmi zaměstnání či stáží a při osobních rozhovorech zjistit, co práce v daných společnostech obnáší. Volné pozice jsou také pravidelně zveřejňovány všemi dostupnými komunikačními kanály.Nejčtenější

Dynamo - Slavia 2:0, Liga mistrů je pryč, hosty čeká pohár číslo dvě

Arťom Besedin z Dynama Kyjev překonává slávistického brankáře Ondřeje Koláře v...

Fotbalisté Slavie se do Ligy mistrů neprobojují. V kvalifikaci končí na prvním soupeři, v odvetě 3. předkola na...

Tvrdík spílá UEFA: Surkis by měl odstoupit, sudí zápasy hrubě ovlivnili

Jaroslav Tvrdík na tiskové konferenci fotbalové Slavie k příchodu nových hráčů

Šéf slávistických fotbalistů Jaroslav Tvrdík těžce nesl vyřazení v 3. předkole Ligy mistrů na hřišti Dynama Kyjev...V kraji už se žádného majetku nedotknu, uvedl manžel hejtmanky Jermanové

Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová se svým manželem Jakubem na...

Manžel středočeské hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové v pondělí veřejně slíbil, že se už nedotkne žádného majetku...

Už vím, proč Dynamo nedostává góly, řekl Trpišovský. Víc hodnotit nechtěl

Slávista Stanislav Tecl se snaží uniknout obránci Tamási Kádárovi z Dynama...

Polský asistent rozhodčího Golis nejprve pečlivě zohlednil ofsajdové postavení slávisty Deliho, kvůli kterému neuznal...

Muž podezřelý z vraždy ženy u Prahy se před policisty zastřelil

Policie u Kamenice vypátrala muže podezřelého z postřelení ženy. Před policisty...

V okolí Kamenice na Praze-východ policisté vypátrali muže podezřelého z postřelení ženy, která na následky zranění...

Další z rubriky

Co dělat, když jste se nedostali na vysokou? Učte se jazyky

Ilustrační snímek

Pokud jste se nedostali na vysokou školu, nevěšte hlavu. Především své plány nesmíte vzdát a naopak se vlastními silami...

Pět kroků jak zvolit vhodný jazykový pobyt v zahraničí

Jazykový pobyt na Maltě

Nevíte si rady, jak vybrat vhodný jazykový pobyt v zahraničí? Poradíme vám, jak vybrat vhodnou destinaci, jazykovou...

Ve Vonoklasech neznámý útočník znásilnil ženu. Útočil nejspíš už potřetí

Identikit, který policie vytvořila po dubnovém napadení ženy v obci Vonoklasy.

V pátek večer neznámý pachatel v obci Vonoklasy v okrese Praha-západ znásilnil ženu. Jde o třetí podobné napadení v...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz