Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

University of New York v Praze: flexibilní studium v mezinárodním prostředí

Komerční sdělení   8:22aktualizováno  8:22 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete po skončení střední školy poznávat svět a zdokonalit se v angličtině? Ale zároveň byste ještě rádi studovali a bojíte se, že pak už se vám nebude chtít? Přihlásíte-li se ke studiu na University of New York in Prague, můžete bez problému obojí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na University of New York in Prague zvládnete studium i práci dohromady. Škola vám vyjde vstříc. (Ilustrační snímek) | foto: ČRo1 - Radiožurnál

Po ukončení střední školy mnoho mladých lidí váhá, zda hned navázat dalším studiem nebo raději vyjet na chvíli do zahraničí, zdokonalit se v cizím jazyce (většinou v angličtině), poznat jiné kultury a pak teprve opět pokračovat ve studiu. Pokud si ale namísto některé z českých vysokých škol, ať již veřejných nebo soukromých, zvolíte University of New York in Prague (UNYP), tohle dilema řešit nemusíte.

Angličtina o přednáškách i o přestávkách

Aniž byste museli odcestovat, rázem se zde ocitnete v mezinárodním prostředí, kterému vládne anglický jazyk. Jsou v něm vedené veškeré přednášky, stejně tak jako knihy a skripta, ze kterých se studenti učí, a pochopitelně také v tomto jazyce vypracovávají veškeré eseje a projekty. Díky tomu si snadno osvojí odborný jazyk a terminologii, což jim následně pomůže se mnohem rychleji a snáze zařadit do pracovního prostředí ať již budou pracovat kdekoliv na světě.

University of New York in Prague

Podrobnější informace o University of New York in Prague získáte na webových stránkách www.unyp.cz a nebo při osobní návštěvě. Tu si lze domluvit přes přijímací oddělení a v případě vážných zájemců může být sjednáno i setkání s jednotlivými profesory.

A tím to zdaleka nekončí. Od angličtiny si neodpočinou ani o přestávkách či při volnočasových aktivitách se svými spolužáky a novými kamarády. V současné době na UNYP studuje téměř 700 studentů ze 60 zemí světa.

Stejně tak i akademický sbor čítající téměř stovku profesorů je složen z 18 národností. Studenti tak mají možnost se bezprostředně setkávat s jinými kulturami a dozvídat se více o jejich životě a zvycích, rozšíří si své obzory. A také se tím naučí větší toleranci a zlepší způsob komunikace.

Jako tomu bylo v případě Dominika Janigové, která na UNYP získala nejprve bakalářský titul v oboru komunikace a masmédií a poté i magisterský diplom byznys komunikace a PR.

V té době pracovala v jazzovém vydavatelství Animal Music a později pak chvíli působila jako PR manažerka kapely Toxique. "Bylo to velmi zajímavé a intenzivní období. Musela jsem skloubit práci se školou a v tom mi UNYP hodně pomohla, protože jsem se naučila vše koordinovat. A také spolupracovat s různými lidmi. Škola mě naučila chápat, že jiní lidé vidí věci jinak než já a že je třeba tolerance. To mi v práci pomáhá dodnes."

Studium a práce dohromady

Na rozdíl od jiných škol, UNYP své studenty velmi aktivně podporuje v získávání praxe ve firmách. Ať už je to povinnými stážemi v rámci některých programů a nebo i možností flexibilního studia, které lze upravit dle vlastních potřeb.

Výjimkou tak nejsou studenti, kteří během semestru pracují na částečný úvazek a nebo dokonce na plný s tím, že využívají možnosti víkendového studia nebo kombinace s letními semestry, aby na konci roku měli plný počet ukončených předmětů.

Tento přístup ke studiu je proto příhodný pro ty, kteří již pracují nebo si během studia chtějí, či musejí vydělávat.

Školné sníží stipendia a granty

UNYP zároveň nabízí širokou škálu slev a stipendií na školné, aby bylo vzdělávání umožněno co nejvíce talentovaným mladým lidem.

Na stránkách www.unyp.cz, ve složce Admissions, pod oddílem Scholarships and Financial Aid, je zájemcům k dispozici celý seznam možností: od stipendií za studijní a sportovní výkony, přes granty od různých organizací a firem, splátkový kalendář, až po slevy pro více členů rodiny či v případě, že ke studiu na UNYP přivede student kamaráda.

Slevy za včasné zaplacení školného jsou samozřejmostí, stejně tak jako stipendia pro sociálně znevýhodněné, ale přitom talentované studenty.Nejčtenější

Sparta - Příbram 2:2, blamáž proti deseti, hostům stačily dva brejky

Emmanuel Antwi z Příbrami slaví vyrovnávací gól do sítě Sparty.

Sparťanští fotbalisté mohli být po dvou letech první v ligové tabulce, ale zápas proti nováčkovi nezvládli. Ač proti...

Majitel auta zapomněl po zaparkování zavřít okno. Stálo ho to 200 tisíc

Muž přišel během jedné noci o přibližně dvě stě tisíc korun (12. srpna 2018).

Muž po zaparkování svého vozu zapomněl zavřít okno u spolujezdce. Doplatil na to hned dvakrát. Za jednu noc přišel o...Dynamo - Slavia 2:0, Liga mistrů je pryč, hosty čeká pohár číslo dvě

Arťom Besedin z Dynama Kyjev překonává slávistického brankáře Ondřeje Koláře v...

Fotbalisté Slavie se do Ligy mistrů neprobojují. V kvalifikaci končí na prvním soupeři, v odvetě 3. předkola na...

Muž podezřelý z vraždy ženy u Prahy se před policisty zastřelil

Policie u Kamenice vypátrala muže podezřelého z postřelení ženy. Před policisty...

V okolí Kamenice na Praze-východ policisté vypátrali muže podezřelého z postřelení ženy, která na následky zranění...

Tvrdík spílá UEFA: Surkis by měl odstoupit, sudí zápasy hrubě ovlivnili

Jaroslav Tvrdík na tiskové konferenci fotbalové Slavie k příchodu nových hráčů

Šéf slávistických fotbalistů Jaroslav Tvrdík těžce nesl vyřazení v 3. předkole Ligy mistrů na hřišti Dynama Kyjev...

Další z rubriky

Ve Vonoklasech neznámý útočník znásilnil ženu. Útočil nejspíš už potřetí

Identikit, který policie vytvořila po dubnovém napadení ženy v obci Vonoklasy.

V pátek večer neznámý pachatel v obci Vonoklasy v okrese Praha-západ znásilnil ženu. Jde o třetí podobné napadení v...

Pět kroků jak zvolit vhodný jazykový pobyt v zahraničí

Jazykový pobyt na Maltě

Nevíte si rady, jak vybrat vhodný jazykový pobyt v zahraničí? Poradíme vám, jak vybrat vhodnou destinaci, jazykovou...

Hromadná nehoda uzavřela rychlostní silnici R7 před Prahou

Nehoda na R7 v Praze (19. března 2015).

Hromadná nehoda autobusu a osmi aut uzavřela po půl sedmé ráno před Prahou rychlostní silnici R7 od Chomutova. Silnice...

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice
Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva nebo tři roky se to opravdu dá zvládnout. Akorát zapomeňte na způsob, jak jste se učila jazyky ve škole. Možná vám totiž vyhovuje úplně jiný typ učení.

Najdete na iDNES.cz