Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

University of New York v Praze: flexibilní studium v mezinárodním prostředí

Komerční sdělení   8:22aktualizováno  8:22 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete po skončení střední školy poznávat svět a zdokonalit se v angličtině? Ale zároveň byste ještě rádi studovali a bojíte se, že pak už se vám nebude chtít? Přihlásíte-li se ke studiu na University of New York in Prague, můžete bez problému obojí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na University of New York in Prague zvládnete studium i práci dohromady. Škola vám vyjde vstříc. (Ilustrační snímek) | foto: ČRo1 - Radiožurnál

Po ukončení střední školy mnoho mladých lidí váhá, zda hned navázat dalším studiem nebo raději vyjet na chvíli do zahraničí, zdokonalit se v cizím jazyce (většinou v angličtině), poznat jiné kultury a pak teprve opět pokračovat ve studiu. Pokud si ale namísto některé z českých vysokých škol, ať již veřejných nebo soukromých, zvolíte University of New York in Prague (UNYP), tohle dilema řešit nemusíte.

Angličtina o přednáškách i o přestávkách

Aniž byste museli odcestovat, rázem se zde ocitnete v mezinárodním prostředí, kterému vládne anglický jazyk. Jsou v něm vedené veškeré přednášky, stejně tak jako knihy a skripta, ze kterých se studenti učí, a pochopitelně také v tomto jazyce vypracovávají veškeré eseje a projekty. Díky tomu si snadno osvojí odborný jazyk a terminologii, což jim následně pomůže se mnohem rychleji a snáze zařadit do pracovního prostředí ať již budou pracovat kdekoliv na světě.

University of New York in Prague

Podrobnější informace o University of New York in Prague získáte na webových stránkách www.unyp.cz a nebo při osobní návštěvě. Tu si lze domluvit přes přijímací oddělení a v případě vážných zájemců může být sjednáno i setkání s jednotlivými profesory.

A tím to zdaleka nekončí. Od angličtiny si neodpočinou ani o přestávkách či při volnočasových aktivitách se svými spolužáky a novými kamarády. V současné době na UNYP studuje téměř 700 studentů ze 60 zemí světa.

Stejně tak i akademický sbor čítající téměř stovku profesorů je složen z 18 národností. Studenti tak mají možnost se bezprostředně setkávat s jinými kulturami a dozvídat se více o jejich životě a zvycích, rozšíří si své obzory. A také se tím naučí větší toleranci a zlepší způsob komunikace.

Jako tomu bylo v případě Dominika Janigové, která na UNYP získala nejprve bakalářský titul v oboru komunikace a masmédií a poté i magisterský diplom byznys komunikace a PR.

V té době pracovala v jazzovém vydavatelství Animal Music a později pak chvíli působila jako PR manažerka kapely Toxique. "Bylo to velmi zajímavé a intenzivní období. Musela jsem skloubit práci se školou a v tom mi UNYP hodně pomohla, protože jsem se naučila vše koordinovat. A také spolupracovat s různými lidmi. Škola mě naučila chápat, že jiní lidé vidí věci jinak než já a že je třeba tolerance. To mi v práci pomáhá dodnes."

Studium a práce dohromady

Na rozdíl od jiných škol, UNYP své studenty velmi aktivně podporuje v získávání praxe ve firmách. Ať už je to povinnými stážemi v rámci některých programů a nebo i možností flexibilního studia, které lze upravit dle vlastních potřeb.

Výjimkou tak nejsou studenti, kteří během semestru pracují na částečný úvazek a nebo dokonce na plný s tím, že využívají možnosti víkendového studia nebo kombinace s letními semestry, aby na konci roku měli plný počet ukončených předmětů.

Tento přístup ke studiu je proto příhodný pro ty, kteří již pracují nebo si během studia chtějí, či musejí vydělávat.

Školné sníží stipendia a granty

UNYP zároveň nabízí širokou škálu slev a stipendií na školné, aby bylo vzdělávání umožněno co nejvíce talentovaným mladým lidem.

Na stránkách www.unyp.cz, ve složce Admissions, pod oddílem Scholarships and Financial Aid, je zájemcům k dispozici celý seznam možností: od stipendií za studijní a sportovní výkony, přes granty od různých organizací a firem, splátkový kalendář, až po slevy pro více členů rodiny či v případě, že ke studiu na UNYP přivede student kamaráda.

Slevy za včasné zaplacení školného jsou samozřejmostí, stejně tak jako stipendia pro sociálně znevýhodněné, ale přitom talentované studenty.
Nejčtenější

Výbuch v areálu chemičky v Kralupech zabil šest lidí

V areálu chemičky v Kralupech nad Vltavou explodovala prázdná nádrž na pohonné...

Šest lidí zemřelo při explozi v chemičce v Kralupech nad Vltavou. Další dva utrpěli středně těžká zranění. Explozi...

Sražené chodce v Hostivaři oživoval dobrovolný hasič, přišel o vybavení

Dopravní nehoda na Švehlově ulici u obchodního centra Hostivař. Auto zde...

Při úterní dopravní nehodě v pražské Hostivaři, při níž zemřeli dva chodci, pomáhal mezi prvními dobrovolný hasič Karel...Muže, který se nevrátil ze srazu spolužáků, našla policie mrtvého

Mezi obcemi Luštěnice a Brodce na Mladoboleslavsku se zřítilo sportovní...

Pohřešovaného muže z Příbramska nalezli policisté mrtvého. Ztratil se v neděli časně ráno v okolí penzionu v Jesenici u...

Další zlatý double v ohrožení. Ledecká si (asi) bude muset vybrat

Ester Ledecká se zlatými olympijským medailemi, křišťálovými glóby i se svými...

Převzala pomyslný klíč od hlavního města Prahy, zapsala se do kroniky a k tomu dostala pamětní list. „Je pro mě...

Za vybrždění auta a smrt kojence si řidič odpyká jedenáct let vězení

Odvolací Vrchní soud v Praze uložil jedenáctiletý trest pro Martina Kostnera,...

Vrchní soud v Praze uložil jedenáct let vězení Martinu Kostnerovi, který loni na dálnici D10 úmyslně vybrzdil jiné auto...

Další z rubriky

Některé vysokoškolské koleje nepatrně podraží

Vysokoškolské koleje v Harcově

Pražské univerzitní koleje se během prázdnin opravovaly za miliony korun, od nového akademického roku některé mírně...

Přinášíme sedm rad jak úspěšně dojít až k maturitě

Ilustrační foto

Studenty, kteří letos nastupují do posledních ročníků, čeká příprava na důležitou zkoušku. Říká se, že příprava na...

Německá škola v Praze zve na 4. česko-německý Oktoberfest

Oktoberfest v Deutsche Schule Prag

Máte chuť zažít Oktoberfest? Nemusíte do Německa, vydejte se 21. září do Jinonic. Soukromá mezinárodní škola s...

Najdete na iDNES.cz