Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Využijte poslední možnost přihlásit se na University of New York v Praze

Komerční sdělení   8:29aktualizováno  8:29 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud ještě stále váháte, kam se po skončení střední školy vydat, seznamte se s těmi nejpádnějšími důvody, proč by to měla být právě University of New York v Praze. Přesvědčit vás může též osobní návštěva, kterou si můžete individuálně domluvit.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Po maturitě mohou studenti zamířit na University of New York v Praze. Cenné kontakty, které zde získají, využijí v pozdější kariéře. (Ilustrační snímek) | foto: Ondřej SurýMF DNES

Všude slyšíte, jak těžce si dnes mladí lidé po ukončení studia hledají práci. Chybí jim jedna zásadní věc – praxe. Ale praxi bez toho, aby vás někde zaměstnali, nezískáte. Absolventi University of New York in Prague (UNYP) tímto problémem zdaleka tolik netrpí, škola patří mezi deset nejlepších univerzit v České republice, co se týče úspěšnosti jejich absolventů na trhu práce. A to hned ze dvou důvodů.

University of New York in Prague

Štěstí přeje připraveným. Buďte jimi i vy díky studiu na University of New York in Prague. Podrobné informace získáte na webových stránkách www.unyp.cz a nebo při osobní návštěvě. Tu si lze domluvit přes přijímací oddělení a v případě vážných zájemců může být sjednáno i setkání s jednotlivými profesory.

Zaprvé díky tomu, že škola praxi studentům nejen umožňuje, ale i aktivně nabízí a pomáhá zprostředkovat (u některých předmětů je dokonce povinná). Spolupracuje s českými a mezinárodními společnostmi působícími v Praze, které UNYP studenty neváhají zaměstnávat na stáže či jiné formy úvazku a využívají této spolupráce též k hledání talentů.

"Díky praxi získané už za studií snáze najdete uplatnění, často právě u firem, u nichž stáž absolvujete," potvrzuje Tomáš Kubica, absolvent bakalářského programu Business Administration z roku 2007, který pracoval již na škole a dnes je na pozici private equity associate v jedné z předních investičních společností na světě Kohlberg Kravis Roberts v Londýně.

Kontakty získané na škole mají cenu zlata

Druhým důvodem jsou kontakty, které se studentům ve škole podaří navázat ať již v rámci stáží, nebo mezi profesory, kteří patří mezi špičkové odborníky ve svém oboru a mnozí sami přicházejí z praxe, a pochopitelně i mezi studenty samotnými.

Právě kontakty jsou pro budoucí kariéru klíčové, jak potvrdí nejeden z úspěšných absolventů a členů Alumni Network UNYP, kteří se pravidelně scházejí a nadále tak své kontakty udržují a rozšiřují. Najdete je v takových společnostech jako například KPMG, Česká spořitelna, Coca Cola Beverages ČR, SAP a dalších.

Kontakty pomohly na začátku i Tomášovi Kubicovi. "Jedna moje profesorka čirou náhodou znala někoho z HSBC banky, tak jej kontaktovala s tím, že bych tam třeba mohl na praxi. Nakonec z toho byla práce na plný úvazek přes léto a pak na částečný úvazek v podzimním semestru," vzpomíná a dodává, že poté si takto přes kontakty našel a vyzkoušel práci konzultanta v Boston Consulting Group či investiční bankovnictví u přední středoevropské investiční banky Wood&Co. Právě tyto zkušenosti nastartovaly jeho kariéru v mezinárodních financích.Nejčtenější

Strojvedoucí nechal řídit metro dívky ze soutěže, vyšetřuje je policie

Stopovat se v Praze dá i metro

Řídit soupravu pražského metra za plného provozu se povedlo dvěma dívkám, které plnily výzvu v cestovatelské soutěži....

Slavia - Kyjev 1:1, domácí prohrávali, v nastavení srovnal Hušbauer

Slávista Josef Hušbauer se běží radovat, právě proměnil penaltu proti Dynamu...

Infarktový závěr, minuty totálního zmaru a pak absolutní euforie. Slavia v úvodním utkání 3. předkola fotbalové Ligy...Říkal, co máme dělat, hájí dívky řidiče metra. Chtějí se mu osobně omluvit

Strojvedoucí nechal řídit metro dívky ze soutěže, vyšetřuje je policie.

Dvě mladé dívky, které za běžného provozu řídily metro, se za své chování omluvily. A vzkazují, že podle nich k...

Dynamo - Slavia 2:0, Liga mistrů je pryč, hosty čeká pohár číslo dvě

Arťom Besedin z Dynama Kyjev překonává slávistického brankáře Ondřeje Koláře v...

Fotbalisté Slavie se do Ligy mistrů neprobojují. V kvalifikaci končí na prvním soupeři, v odvetě 3. předkola na...

Do průvodu Prague Pride se zapojily tisíce lidí. Zábava pokračuje na Letné

Průvod Prague Pride (11. srpna 2018).

Duhovým průvodem v sobotu vyvrcholil festival leseb, gayů, bisexuálů a transsexuálů (LGBT) Prague Pride. Účastníci se...

Další z rubriky

V okolí Prahy vznikají unikátní centra pro výzkum

V centru má pracovat na 600 odborných kapacit, prostory budou využívat i...

V okolí Prahy se budují tři špičková centra, která chtějí spolupracovat s vysokými školami. Bude se v nich provádět...

Co dělat, když jste se nedostali na vysokou? Učte se jazyky

Ilustrační snímek

Pokud jste se nedostali na vysokou školu, nevěšte hlavu. Především své plány nesmíte vzdát a naopak se vlastními silami...

Některé vysokoškolské koleje nepatrně podraží

Vysokoškolské koleje v Harcově

Pražské univerzitní koleje se během prázdnin opravovaly za miliony korun, od nového akademického roku některé mírně...

HUBNUTÍ: Dvojnásobná maminka zhubla 20 kilogramů
HUBNUTÍ: Dvojnásobná maminka zhubla 20 kilogramů

Maminka pod přezdívkou Adenka84 dokazuje, že opravdu lze omládnout! Během pár měsíců zhubla dvacet kilogramů – se dvěma dětmi, při návratu do práce a potížích se štítnou žlázou.

Najdete na iDNES.cz