Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Využijte poslední možnost přihlásit se na University of New York v Praze

Komerční sdělení   8:29aktualizováno  8:29 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud ještě stále váháte, kam se po skončení střední školy vydat, seznamte se s těmi nejpádnějšími důvody, proč by to měla být právě University of New York v Praze. Přesvědčit vás může též osobní návštěva, kterou si můžete individuálně domluvit.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Po maturitě mohou studenti zamířit na University of New York v Praze. Cenné kontakty, které zde získají, využijí v pozdější kariéře. (Ilustrační snímek) | foto: Ondřej SurýMF DNES

Všude slyšíte, jak těžce si dnes mladí lidé po ukončení studia hledají práci. Chybí jim jedna zásadní věc – praxe. Ale praxi bez toho, aby vás někde zaměstnali, nezískáte. Absolventi University of New York in Prague (UNYP) tímto problémem zdaleka tolik netrpí, škola patří mezi deset nejlepších univerzit v České republice, co se týče úspěšnosti jejich absolventů na trhu práce. A to hned ze dvou důvodů.

University of New York in Prague

Štěstí přeje připraveným. Buďte jimi i vy díky studiu na University of New York in Prague. Podrobné informace získáte na webových stránkách www.unyp.cz a nebo při osobní návštěvě. Tu si lze domluvit přes přijímací oddělení a v případě vážných zájemců může být sjednáno i setkání s jednotlivými profesory.

Zaprvé díky tomu, že škola praxi studentům nejen umožňuje, ale i aktivně nabízí a pomáhá zprostředkovat (u některých předmětů je dokonce povinná). Spolupracuje s českými a mezinárodními společnostmi působícími v Praze, které UNYP studenty neváhají zaměstnávat na stáže či jiné formy úvazku a využívají této spolupráce též k hledání talentů.

"Díky praxi získané už za studií snáze najdete uplatnění, často právě u firem, u nichž stáž absolvujete," potvrzuje Tomáš Kubica, absolvent bakalářského programu Business Administration z roku 2007, který pracoval již na škole a dnes je na pozici private equity associate v jedné z předních investičních společností na světě Kohlberg Kravis Roberts v Londýně.

Kontakty získané na škole mají cenu zlata

Druhým důvodem jsou kontakty, které se studentům ve škole podaří navázat ať již v rámci stáží, nebo mezi profesory, kteří patří mezi špičkové odborníky ve svém oboru a mnozí sami přicházejí z praxe, a pochopitelně i mezi studenty samotnými.

Právě kontakty jsou pro budoucí kariéru klíčové, jak potvrdí nejeden z úspěšných absolventů a členů Alumni Network UNYP, kteří se pravidelně scházejí a nadále tak své kontakty udržují a rozšiřují. Najdete je v takových společnostech jako například KPMG, Česká spořitelna, Coca Cola Beverages ČR, SAP a dalších.

Kontakty pomohly na začátku i Tomášovi Kubicovi. "Jedna moje profesorka čirou náhodou znala někoho z HSBC banky, tak jej kontaktovala s tím, že bych tam třeba mohl na praxi. Nakonec z toho byla práce na plný úvazek přes léto a pak na částečný úvazek v podzimním semestru," vzpomíná a dodává, že poté si takto přes kontakty našel a vyzkoušel práci konzultanta v Boston Consulting Group či investiční bankovnictví u přední středoevropské investiční banky Wood&Co. Právě tyto zkušenosti nastartovaly jeho kariéru v mezinárodních financích.
Nejčtenější

Výbuch v areálu chemičky v Kralupech zabil šest lidí

V areálu chemičky v Kralupech nad Vltavou explodovala prázdná nádrž na pohonné...

Šest lidí zemřelo při explozi v chemičce v Kralupech nad Vltavou. Další dva utrpěli středně těžká zranění. Explozi...

Sražené chodce v Hostivaři oživoval dobrovolný hasič, přišel o vybavení

Dopravní nehoda na Švehlově ulici u obchodního centra Hostivař. Auto zde...

Při úterní dopravní nehodě v pražské Hostivaři, při níž zemřeli dva chodci, pomáhal mezi prvními dobrovolný hasič Karel...Sparta - Slavia 3:3, hosté dohnali ztrátu tří gólů, velkou roli hrálo video

Slávisté se v derby nadechli k mohutnému obratu a vybojovali remízu 3:3.

V první půli dala tři góly Sparta, ve druhé totéž zopakovala Slavia. Divoké derby rozhodla v posledních vteřinách...

Muže, který se nevrátil ze srazu spolužáků, našla policie mrtvého

Mezi obcemi Luštěnice a Brodce na Mladoboleslavsku se zřítilo sportovní...

Pohřešovaného muže z Příbramska nalezli policisté mrtvého. Ztratil se v neděli časně ráno v okolí penzionu v Jesenici u...

VIDEO: Motorkáře ohrožoval bezohledný řidič, poté si vyměnili názory

Konflikt motorkáře s řidičem auta

Nebezpečnou situaci zažil řidič motorky při cestě do Vestce u Prahy, kdy jej na tamní hlavní cestě dvakrát v těsné...

Další z rubriky

Studujte ve 40 zemích světa se stipendiem

Slovinsko, pohled na Koper

Za pár dnů odstartuje na vysokých školách nový akademický rok. Akademická informační agentura (AIA) zveřejňuje začátkem...

Chcete si udržet statut studenta? Řešením je pomaturitní jazykový kurz

Pomaturitní jazykový kurz Bohemia Institut

Nedostali jste se po maturitě na vysokou školu, ale chcete zůstat studentem a čerpat studentské výhody? Dejte se na...

Hromadná nehoda uzavřela rychlostní silnici R7 před Prahou

Nehoda na R7 v Praze (19. března 2015).

Hromadná nehoda autobusu a osmi aut uzavřela po půl sedmé ráno před Prahou rychlostní silnici R7 od Chomutova. Silnice...

Najdete na iDNES.cz