Volejbalisté Benátek podlehli Českým Budějovicím. Třetí místo stále drží

19:17aktualizováno  19:17
V dohrávce 11. kola nejvyšší volejbalové soutěže se utkala mužstva z vedoucí trojice. Pondělní zápas hráčů Benátek nad Jizerou sice vyhráli hosté z Českých Budějovic, Benátečtí ale i přes první prohru v sezoně před domácím publikem, drží třetí příčku v průběžném hodnocení.

Volejbalisté Benátek poprvé v sezoně doma prohráli. Porazili je hráči z Českých Budějovic. | foto: František Stýblo / PPNA.cz

Vyprodaná hala v Benátkách nad Jizerou viděla kvalitní volejbal s dlouhými výměnami. Svým výkonem exceloval především budějovický nahrávač Michal Sládeček. Benátky kazily hlavně při podání.

Domácí Benátky začaly slibně a první set nedaly hostům šanci, vyhrály ho poměrem 25-17. Budějovice se ve druhém setu vzpamatovaly, přestaly chybovat a hrály přesněji. Budějovičtí proto zaslouženě vyhráli 25:19.

Ve třetím setu to vypadalo, že hráči Karba se soupeřem udrží krok, bodově dotahovat ale začali Budějovické až příliš pozdě. Třetí sadu tak prohráli 25:22.

Také čtvrtý set byl opět v režii hostů z jihu Čech. Benátky si rychle po sobě braly dva oddechové časy, ale ani ty jim nepomohly. Čtvrtý set vyhrály Budějovice 25:18 a celý zápas pak 3:1.

Další extraligový zápas odehraje Karbo Benátky v sobotu 20.listopadu 2010 od 17 hodin. Soupeřem mu budou hráči z Kladna.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Ibrahim Benjamin Traoré ze Zlína (vlevo) v utkání proti Mladé Boleslavi
Zlín - Boleslav 1:5, domácí vedli, hattrickem je skolil Mebrahtu

Zlínští fotbalisté po solidním výkonu v Evropské lize selhali. V 11. kole domácí nejvyšší soutěže sice nad Mladou Boleslaví rychle vedli, ale pak během sedmi...  celý článek

Jakub Podaný z Dukly se raduje z gólu proti Slovácku.
Na Julisce prohráli naposledy v dubnu, sérii Dukly prodloužil Podaný

Dukla udržela ve fotbalové lize domácí neporazitelnost. Ale není remíza jako remíza. Minule se Spartou 0:0, to Dukla obrala favorita. Čtvrteční remízu 1:1 se...  celý článek

TŘI GÓLY Sparťanský útočník Josef Šural (vlevo) ukazuje, kolik dal v Jablonci...
Jablonec - Sparta 0:3, druhou venkovní výhru vystřílel Šural hattrickem

Až v šestém venkovním zápase sezony Sparta jasně vyhrála. V 11. kole fotbalové ligy porazila 3:0 Jablonec díky hattricku Josefa Šurala. Soupeře, kterého na...  celý článek