Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

PŘEHLED: Kandidátky do voleb 2013 pro Hlavní město Praha

  14:00aktualizováno  14:00
Podívejte se na všechny kandidáty pro volby do Poslanecké sněmovny. Přinášíme kompletní volební kandidátky 2013 pro kraj Hlavní město Praha
(ilustrační snímek)

(ilustrační snímek) | foto: MF DNES

1Česká strana sociálně demokratická

1. Jaroslav Zavadil, předseda ČMKOS
2. Štěpán Stupčuk, místostarosta Prahy 6 
3. František Adámek, pedagog 
4. Hana Nováková, zastupitelka 
5. Karel Klíma, ekonomický manažer
6. Miroslava Oubrechtová, zástupkyně starosty
7. Pavol Škrak, radní MČ Praha 1 
8. Jana Trková, lékařka, zást. star. MČ Pha 15 
9. David Beňák, úředník, VŠ pedagog na FF UK 
10. Roman Petrus, publicista, zastupitel 
11. Michaela Marksová, pedagožka, publicistka Praha 
12. Jiří Koskuba, primář ll.int. Nem. Na Bulovce 
13. Miroslav Svoboda, ekonom 
14. Miroslav Václavek, dopravní expert 
15. Karel Šplíchal, historik, zast. MČ Praha 4 
16. Ondřej Miffek, vicepresident Afgan Czech UC 
17. Drahoslav Matonoha, ředitel SŠT Zelený pruh 
18. Leoš Paclík, živnostník 
19. Tomáš Zahradnický, pedagog na ČVUT v Praze 
20. Kateřina Peštová, konzult. v obl. zdravotnictví 
21. Marie Vaicová, ekonom, zast. MČ 17 
22. Drahoslava Krejčová, ředitelka OPS Praha 
23. Lenka Majerová, středoškolská učitelka Praha 
24. Jiří Vohlídal, programátor analytik 
25. Emil Voráček, vědecký pracovník HÚ AV ČR 
26. Milan Hejkrlík, ekonom 
27. Ľubica Riedlbauchová, kurátorka výstav 
28. Břetislav Vodák, zást. starosty MČ Praha 14 
29. Miloslav Mandík, chirurg, VŠ pedagog 1. LF UK Praha 
30. Hana Halová, právnička 
31. Jiřina Vondráková, členka RMČ Praha 10 
32. Eva Zikmundová, zastupitelka 
33. Miloslav Hanuš, novinář 
34. Daniel Rödig, auditor 
35. Miloš Balabán, vědecký pracovník 
36. Pavel Hodek, manažer    

2Strana svobodných občanů

1. Petr Mach, vysokoškolský učitel
2. Radim Smetka, student
3. Miloslav Bednář, vědecký pracovník
4. Jiří Kubíček, podnikatel IT
5. Jan Polanecký, bankéř
6. Alice Hejdová, OSVČ
7. Petr Potužník, lékař
8. Damir Špoljarič, podnikatel IT
9. Jiří Strachota, fyzik
10. Pavel Pešan, regionalista
11. Fronéma Virglerová, programátorka
12. Tomáš Krása, vývojář počítačových programů
13. Roman Csirik, zkušební technik
14. Pavel Strunz, vědecký pracovník
15. Kateřina Kykalová Ramešová, podnikatelka
16. Tomáš Hanzák, analytik
17. Pavel Mikulášek, stavební technik
18. Erik Vlach, řidič
19. Hana Haurythun, aplikační manažer v bance
20. Zdislav Růžička, knihkupec
21. Jan Effenberger, pěstoun
22. Jan Skalický, OSVČ
23. Filip Liegert, vedoucí týmu v IT
24. Jáchym Kouba, živnostník
25. Tomáš Dohnal, manažer
26. Tomáš Štampach, vědecký pracovník
27. Pavel Štross, informatik
28. Daniel Steigerwald, software developer
29. Jaroslav Douša, elektronik
30. Jiří Rybář, IT konzultant, designér
31. Petr Sýkora, asistent soudce
32. Veronika Miňovská, marketing manager
33. Karel Janda, konzultant, živnostník
34. Alois Sečkár, student
35. Alice Holubová, účetní
36. Robert Kefurt, IT expert 

3Česká pirátská strana

1. Ivan Bartoš, systémový architekt
2. Lenka Wagnerová, pedagožka, psycholožka
3. Jakub Michálek, právník
4. Ondřej Profant ,kyberaktivista
5. Robert Veverka, konopný aktivista, vydavatel
6. Ivan Dérer, bloger, spisovatel
7. Jana Michailidu, studentka biotechnologie léčiv
8. Ondřej Kallasch, barman
9. Michaela Krausová, idealistická realistka
10. Viktor Mahrik, specialista internet. výzkumů
11. Ivan Mikoláš, technik
12. Jan Podhajský, sociolog
13. Lukáš Findeis, konzultant služeb
14. Michael Polák, podnikatel v oboru int. přip.
15. Vladislav Tobias Esner, poradce, školitel, logistik
16. Aleš Sůra, aplikační inženýr
17. Sebastian Holovský, student psychologie
18. Karel Světnička, právník
19. Patrick Kheck, státní zaměstnanec
20. Pavel Bakovský, student ČVUT
21. Josef Matoušek, vedoucí spol. pro ochranu P.Ú.

4TOP 09

1. Karel Schwarzenberg, politik
2. Stanislav Polčák, pedagog, právník
3. Daniel Korte, klasický filolog
4. Gabriela Pecková, lékař
5. František Laudát, živnostník
6. Markéta Adamová, radní MČ Praha 8
7. Jiří Koubek, starosta MČ Praha - Libuš
8. Martin Plíšek, právník
9. Zuzana Chlupáčová, právnička, členka správní rady
10. Petr Valchář, asistent prodeje
11. Pavlina Hájková, komunální zastupitelka MČ
12. Radek Vondra, starosta MČ Praha 14
13. Otto Schwarz, lékař
14. Karel Korba, ekonom
15. Jakub Lapáček, právník
16. Helena Frankenbergerová, zastupitelka MČ Praha 6
17. Stanislav Vlček, podnikatel
18. Jan Volšík, obchodní manažer
19. Jan Stárek, zaměstnanec telekom. spol.
20. Martin Dlouhý, vysokoškolský učitel
21. Karel Ulm, historik
22. Michal Narovec, obchodní inženýr
23. Michal Jiřík, místostarosta MČ
24. Jana Nowaková, Těmínová radní MČ Praha 9
25. Tomáš Slabihoudek, radní MČ Praha 8
26. Jan Sova, projektový manažer
27. Naděžda Pasiarová, zdravotní sestra
28. Jan Vašíček, ekonom
29. Marek Doležal místostarosta MČ Praha 9
30. Jana Cagašová politolog
31. Vladimír Mužík podnikatel
32. Monika Krobová Hášová advokátka
33. Jan Šnajd,r ekonom
34. Zuzana Bonhomme, Hankeová lékařka, ředitelka nemocnice
35. Milan Urban, architekt
36. Jan Petr, úředník

5HLAVU VZHŮRU - volební blok

1. Bohumil Zoufalík, starosta MČ Praha 10
2. Miroslav Zelený, starosta MČ Praha 5
3. Pavel Caldr, starosta MČ Praha 4
4. Gabriela Kloudová, zastupitelka MČ Praha 13
5. Jiří Janeček, zakladatel pravé frakce
6. Jozef Lucák, specialista marketingu
7. Naděžda Kratochvílová, místostarostka MČ Praha 5
8. Michaela Jakubův, ředitelka sekret. pol. strany
9. Eugen Satran, zastupitel MČ Praha 12
10. Petr Pulec, zastupitel MČ Praha 2
11. Daniel Solis, politolog
12. Kryštof Kindler, technik
13. Martin Olišar, ředitel neziskové organizace
14. Martina Vítková Vojíková, redaktorka,zastupitelka MČP-17
15. Petra Bártová, podnikový právník
16. Jana Prokešová, manažerka domova sociál. služe
17. Daniel Kůs, manažer
18. René Pavlů, živnostník
19. Hana Štěpánková, úřednice
20. Karel Kasal, producent, zakl. rádia Beat
21. Josef Vávra, obchodní manažer
22. Natália Krausová, mediální specialistka
23. Hana Pavlíková, psycholog
24. Tomáš Brotánek, živnostník
25. Robert Šimůnek, OSVČ
26. Vladimir Šulc, elektrotemechanik
27. Jiří Štorek, technik
28. Monika Urbanová, OSVČ
29. Miloš Petr, mistr provozu
30. Petr Haurythun, řidič MHD
31. Jindřiška Fikarová, překladatelka
32. Radim Lhoták, systémový analytik
33. Jana Kabíčková, zást. řed. Ústavu soc. služeb
34. Dana Klisáková Křivánková, mateřská dovolená
35. Robert Bakalář, expert řízení letov. provozu
36. Jaroslav Nedvěd ,místostarosta MČ Praha 5

6Občanská demokratická strana

1. Miroslava Němcová, politička
2. Bohuslav Svoboda, lékař, vysokoškolský pedagog
3. Jana Černochová, starostka MČ Praha 2
4. Karel Hanzlík, starosta MČ Praha 16
5. Lenka Kohoutová, předsedkyně správní rady
6. Ondřej Gros, zástupce starosty MČ Praha 8
7. Jaroslava Janderová, právnička, podnikatelka
8. Daniel Vlček, procesní manažer
9. Vojtěch Kos, ekonom, podnikatel
10. Marek Benda, politik
11. František Blažek ,živnostník, auditor ŽP
12. Ferdinand Polák, lékař a vysokoškolský pedagog
13. Tomáš Bartovský, konzultant
14. Michal Habart, starosta MČ Praha - Kolovraty
15. Jan Gabriel, ředitel v sociálních službách
16. Ivo Drážný, radní MČ Praha 6, advokát
17. Blanka Menzelová, zastupitelka MČ Praha 4
18. František Švarc, starosta MČ Praha - Vinoř
19. Vladimíra Ludková, místostarostka MČ Praha 8
20. Alexander Bellu, živnostník
21. David Damaška, architekt
22. Martin Frélich, náměstek ministra
23. Jan Recman, právník
24. Kateřina Pavlíčková, lékařka
25. Marie Kousalíková, starostka MČ Praha 6
26. Petr Košan, projektant
27. Petr Scholz, student
28. Radim Perlín, vysokoškolský pedagog
29. Lucie Vítkovská, mzdová účetní
30. Petr Fifka, manažer
31. Helena Mallotová, překladatelka
32. Soňa Kodetová konzultantka
33. Markéta Jirásková, lékařka neurolog
34. Jan Jarolím, starosta MČ Praha 9, ekolog
35. Jiří Janků, starosta MČ Praha 8
36. Libor Paulus, ved. odboru krizového řízení

9politické hnutí Změna

1. Taťana Fischerová, herečka
2. Milan Smrž, viceprezident sdruž.EUROSOLAR
3. Jiřina Dienstbierová, ředitelka Rady pro mez. vz.
4. Zdeněk Petráň, lékař
5. Ludmila Průdková, stavební inženýr
6. Monika Šatavová, konzultantka, lektorka
7. Ondřej Melena, student, OSVČ
8. Věra Kostlánová Roubalová, psychoterapeutka
9. Jan Burian, psychoterapeut
10. Regina Rösslerová, oční optik
11. Marek Elexa, obchodník s uměním
12. Vlasta Bičáková, pedagog, zam. mediál. agentury
13. Mladen Grebo, reklamní analytik
14. Dana Feminová, ředitelka nezisk. or., OSVČ
15. Martin Hrušínský, bylinkář
16. Markéta Lábusová, traffic manager
17. Jan Bednář, grafik
18. Jana Lábusová, studentka
19. Roman Sikora, novinář, dramatik
20. Simona Heřtusová, koordinátorka
21. Ondřej Zicha, scénograf
22. Svatava Radinová kadeřnice
23. Vladimír Strejček, důchodce
24. Zuzana Smíšková, odborný pracovník biochemie
25. Hynek Opolecký, vychovatel, lektor, stavitel
26. Lucie Paďourková, obchodní ředitelka
27. Petr Hepnar, hudebník, léčitel
28. Alice Neumannová, důchodce
29. Jan Fišera, podnikatel
30. Pavlína Kleinová Brzáková, šéfredaktorka, spisovatelka
31. Miroslav Kastel, sklář, technik v elektrárně
32. Vladimír Lejtnar, archivář
33. Miroslav Šverma, manager restaurace
34. Zdeněk Reimann, redaktor, publicista, someliér
35. Barbora Hainzová, podnikatelka
36. Stanislav Stach, důchodce

10Strana soukromníků České republiky

1. Aleš Hemer, podnikatel ve finanční sféře
2. Slavomír Svoboda, ředitel Čes.svazu cyklistiky
3. Irena Bartoňová Pálková, předsedkyně představenstva
4. Dagmar Navrátilová, 1.místopředsedkyně LIDEM
5. Jiří Promberger, majetkový a investiční poradce
6. Marek Merhaut, vysokoškolský pedagog
7. Václav Hnát, režisér
8. George Svetlik, podnikatel
9. Karel Kesl, majitel sportovního klubu
10. Jiří Rejmon, provozovatel STK
11. Kristina Princová, státní úředník
12. Iveta Vojtová, kartářka
13. Ladislav Linek, hoteliér
14. Jaroslav Vacek, podnikatel
15. Petr Šupšák, podnikatel
16. Petr Baubín, odborný redaktor
17. Ladislav Marek, restauratér
18. Robert Kučera, živnostník
19. Danuše Volfová, majitelka prodejny
20. Petr Eisenhauer, specialista IT
21. Daniel Burger, technický poradce
22. Jaroslava Smolíková, důchodkyně
23. Ladislav Hrádek, podnikatel v oblasti kultury
24. Milada Šafránková, majitelka realitní kanceláře
25. Tomáš Danda, autodopravce
26. Josef Jůna, živnostník
27. Renáta Vrtílková, realitní makléř
28. Josef Cihelka, autodopravce
29. František Fojtík, ekonomický poradce
30. Ladislav Šefl, podnikatel v autodopravě
31. Boris Nakladov, podnikatel v cestovním ruchu
32. Pavel Vrtílka, stavitel
33. Miloslav Danda, živnostník-technik
34. Michaela Vrtílková asistentka ředitele
35. Renáta Kolmašová, obchodní zástupce
36. Viktor Paggio, živnostník

11Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

1. Daniel Herman, tiskový mluvčí KDU-ČSL, lektor
2. Daniela Rázková, předsedkyně o.s. Polovina nebe
3. Jan Wolf, obch.ředitel, starosta orla
4. Ondřej Závodskýn právník, úspěšný oznamovatel
5. Marián Hoše, zubní lékař
6. Jan Čižinský, učitel
7. Pavel Mareš, redaktor Karmel. nakladatelství
8. Tom Philipp, lékař, zást.ředitele nemocnice
9. Pavla Tůmová, bioložka, vědecká pracovnice
10. Irena Řivnáčová, stavební inženýrka
11. Milan Šimáček ,ekonom, herec, publicista
12. Jan Bruthans, lékař, kardiolog, VŠ učitel
13. Petr Sýkora, ekonom, investiční poradce
14. Jitka Trčková, ak.sochařka a etnografka
15. Vladimír Říha, lékař FN Motol, radní MČ
16. Dan Drápal, publicista, překladatel
17. Tomáš Jirsák, VŠ učitel, tlumočník
18. Jarmila Ledvinová, administrativní pracovnice
19. Miloslav Müller, meteorolog, VŠ učitel
20. Daniel Kajpr, zahradník
21. Tereza Procházková, projektová manažerka
22. Tomáš Pavlů, jednatel firmy Nejsme šmejdi
23. Daniel Feranc, teolog, historik
24. Ivana Rousková, zdravotní sestra
25. Petr Burgr, jednatel společnosti
26. Jiří Král ,herec, podnikatel
27. Perla Kuchtová, vysokoškolská pedagožka
28. Dan Pikálek, učitel
29. Martina Hlaváčová, architektka
30. Jan Martínek, student
31. Ludmila Kuchařová, právnička
32. Jan Bartůšek, učitel
33. Tomáš Svoboda, vysokoškolský pedagog
34. Josef Daniel, technik
35. Jan Klouda, programátor
36. Eduard Hulicius, poradce, historik

12Volte Pravý Blok

1. Petr Cibulka, nezávislý novinář
2. Jiří Benýšek, student
3. Josef Cafourek, podnikatel
4. Miroslav Durdil, volný novinář
5. František Kutina, automechanik
6. František Staněk, zaměstnanec
7. Petr Hejl, živnostník
8. Milan Mikeš, podnikatel
9. Karel Foltis, technik
10. Eva Šnoblová, učitelka
11. Stanislav Vilím, letecký mechanik
12. Roman Froněk, živnostník
13. Jan Bečka, koordinátor linky
14. Jiří Krejčů, učitel
15. František Matoušek, živnostník
16. Lenka Šnebergová, učitelka
17. Miroslav Černota, zaměstnanec
18. Václav Macháček, živnostník
19. Daniel Kyprý, skladový operátor
20. Josef Šmoldas, podnikatel
21. Věroslav Musil, učitel
22. Petr Lukáček, živnostník
23. Ellen Lokajová, brusička drahých kamenů
24. Zdeněk Nosek, živnostník
25. Mirko Popelka, podnikatel
26. Pavel Macek, technik
27. Světlana Vaňátková, strážná - psovod
28. Miroslav Viška, pojišťovací poradce
29. Ladislav Fiedler, živnostník
30. Eva Hauserová, pokladní
31. Petr Plzák, dělník
32. Pavel Drábek, dělník
33. Zdeněk Prokop, svářeč
34. Jan Menčík, živnostník
35. Václav Terč, údržbář
36. Barbora Kašparová, studentka

13Suverenita - Strana zdravého rozumu

1. Leoš Středa, lékař
2. Silvia Weiszová, předs. OS Českoslov. má vlast
3. Michal Klusáček, letecký inženýr, předseda ČSNS
4. Marek Blaško, ekonom
5. Milan Purnoch, pedagog
6. Vladimír Ruml ,studující VŠ - marketing
7. Marta Chovancová, právník
8. Eva Němečková, ekonom, regionální manažerka
9. Jakub Říha, lékař
10. Luděk Kinkal, hud. skladatel, řed. festivalu
11. Vladimír Němec, živnostník, místopř. strany
12. Miloslav Kramný, lékař
13. Vítězslav Vávra, zpěvák
14. Miroslav Pýcha, podnikatel v médiích
15. Ivan Číla, podnikatel
16. Anna Grabowská, znalkyně písma
17. Jan Kobes, OSVČ
18. Eva Beladová, referentka, předs.spol.vlastn.
19. Gabriela Froňková Dousková, OSVČ, odborn.na zahran. vztahy
20. Luděk Kolomý, živnostník
21. Alena Munzarová, asistentka vedení společnosti
22. Jindřich Hodek, zást. velitele městské policie
23. Vlastimil Novák, strážník městské policie
24. Jaroslav Vavroš, obchodní zástupce
25. Jindřich Procházka, OSVČ
26. Marcel Semecký, manažer
27. Zuzana Kabíčková, živnostník
28. Valdemar Hloták, vědecko výzkumný pracovník
29. Gabriela Pilařová, vedoucí vyhledávacího týmu
30. Ludmila Matoušková, důchodkyně
31. Šárka Holečková, sportovní manažerka
32. Miloslava Votrubová, ekonom
33. Jindřich Karlovsk,ý letecký inženýr
34. Andrea Vojtíšková ,zubní hygienik
35. Veronika Bayerová, pracovnice v cestovním ruchu
36. František Dykast, důchodce

14Aktiv nezávislých občanů

 1. Jiří Ratvaj, důchodce

15Strana Práv Občanů ZEMANOVCI

 1. Zdeněk Žák, ministr dopravy ČR
2. Luboš Smrčka vysokoškolský pedagog
3. Zakaría Nemrah manažer ve stavební firmě
4. Vlasta Janková, praktický lékař
5. Michael Kroh, finanční a ekonomický poradce
6. Yvona Legierská, vysokoškolský pedagog
7. Pavel Pršala, ekonom a statistik
8. Vojtěch Brettl OSVČ, finanční poradenství
9. Vítězslav Bílek, OSVČ, místostarosta Prahy 11
10. Tomáš Sekera, nezávislý konzultant
11. Jiří Janda, obchodní ředitel THULE
12. Martina Šimůnková, ved.oddělení ekologie Bulovka
13. Jiří Bejlovec, student Univerzita Karlova
14. Monika Dvořáčková, projektová manažerka
15. Miroslav Franěk, státní zaměstnanec
16. Sandra Arbesová, marketingový poradce
17. Vlastimil Havlíček OSVČ, mistr Evropy v plavání
18. Aleš Vodička, nezávislý konzultant
19. Michaela Šímová, ředitelka hotelu
20. Iveta Dvořáková, vedoucí kosmetického studia
21. Jan Brunner, důchodce
22. Petr Talanda, manažer
23. Jaroslav Abt, manažer
24. Miloslav Vondrys, OSVČ
25. Petr Novák, projektový manažer
26. Martina Doubětová, manažerka
27. Milan Mařík, OSVČ
28. Monika Macíková, manažerka
29. Michaela Kotoučová, realitní makléř
30. Pavel Václavík, student FTVS
31. Vítězslava Klimtová, spisovatelka
32. Vít Vlček, právník
33. Pavel Václavík, podnikatel v autom.průmyslu
34. Naděžda Konečná, OSVČ
35. Matyáš Vondrášek, student VOŠ Palestra
36. Jiří Kasík, lékař-primář ÚVN

16OBČANÉ 2011

1. Ludvík Adámek, OSVČ
2. Alžběta Kalousková Šorfová OSVČ
3. Monika Beranová ,zaměstn. služeb cestov. ruchu
4. František Beneš, zaměstnanec finan. sféra
5. Jaroslav Vykysal, oblastní manažer
6. Aleš Brichta, zpěvák, hudebník
7. Jana Matějková, OSVČ
8. Petra Benešová, vysokoškolský pedagog
9. Josef Reiman, novinář
10. Karel Adámek, zaměstn. bezpečn. agentury
11. Lukáš Adámek, manažer

17Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury

1. Milan Šarapatka diplomat
2. Jan Zilvar manažer
3. Soňa Brandeisová, viceprezidentka AČCKA
4. Jan Krůta, spisovatel, publicista
5. Andrea Volfová, právnička
6. David Červenka zástupce ředitelky v soc.služ.
7. Andrzej-Antoni Groszek ,manager
8. Milan Liška, režisér
9. Petr Šefl hudebník, pedagog
10. Jakub Mařík, učitel
11. Aleš Dudjak, vedoucí technické správy
12. Jaroslav Růžek, obchodní manager
13. Peter Spálenka, technik
14. Milan Krček, ředitel školy
15. Tomáš Ludvík, designer
16. Martin Petřina, účetní
17. Přemysl Tomášek, zástupce ředitele zahranič.ob.
18. Ivana Dusilová, projektový manager
19. Michal Stach, živnostník
20. Vítězslav Benek, technicko hospodářský prac.
21. Michal Sláma, příslušník městské policie
22. Vítězslav Žídek, stavební inženýr
23. Daniel Koutný, ekonomický manager
24. Jiří Čapek, živnostník
25. Stanislav Chudý, stavební inženýr
26. Josef Šperling, vynálezce
27. Tomáš Novák, živnostník
28. Petr Spilka, logistik
29. Václav Klaus, kriminální policie
30. Jakub Šefl ,učitel
31. Bedřich Glaser ,výtvarník
32. Jan Hora, programátor
33. Jan Mlčoch, sociální pracovník
34. Jitka Ježková, fotografka
35. Václav Fabian, manager
36. František Snopek, elektrotechnik

18Dělnická strana sociální spravedlnosti

1. Jiří Petřivalský, předseda kraj. org. DSSS Praha
2. Ladislav Budz, hudebník
3. Jiří Bubla, OSVČ
4. Jana Sýkorová, finanční ředitelka
5. Petr Günther, technické služby
6. Ivana Szwachulová, sociální pracovnice
7. Tereza Moravcová, asistentka
8. Jaroslav Nový, živnostník
9. Petr Puč, včelař
10. Libor Sojka, podnikatel
11. Alena Zemanová, prodavačka
12. Milan Müller, bezpečnostní pracovník
13. Helena Šrámková, zdravotní sestra
14. Tomáš Volešák ,živnostník
15. Karel Křivánek, gumař
16. Květoslava Zborníková, masérka
17. Petr Vokněr, pracovník technických služeb
18. Šárka Šmolíková, barmanka
19. František Jiránek, řidič
20. Ladislava Zahrádková, pečovatelka
21. Josef Zeman, řidič
22. Rudolf Šmejkal, skladník
23. Jiří Šubrt, dělník
24. Lenka Vaníčková, obsluha čerpací stanice
25. Tomáš Heidl, elektrikář
26. Pavel Vokněr, skladník
27. Jaroslava Hlaváčková, důchodkyně
28. Petr Holík, řidič
29. Michal Hanuš, pracovník technických služeb
30. Marek Dobříchovský, mechanik GPD
31. Šárka Kořínková, obsluha čerpací stanice
32. Zbyněk Hájek, řidič
33. Eva Dvorská, prodavačka
34. Jiřina Vokněrová, uklizečka
35. Michaela Uhlářová, studentka
36. Roman Zobánek, řidič

20ANO 2011

1. Andrej Babiš, podnikatel
2. Helena Válková, vysokoškolský pedagog
3. Jiří Zlatuška, vysokoškolský profesor
4. Jiří Holeček, podnikatel
5. Matěj Fichtne,r analytik
6. Petr Kvíčala, sociální antropolog
7. Alan Hackl ,manažer
8. Jiří Špaňhel, rostlinolékař
9. Monika Červíčková, podnikatelka
10. Petr Novotný, patentový zástupce-právník
11. Karel Pulgret, OSVČ
12. Jan Říčař, podnikatel
13. Radek Lacko, ekonom
14. Martin Růžička, manažer
15. Petr Jetmar, podnikatel
16. Petr Venclíček, podnikatel
17. Romana Bocková, podnikatelka
18. Alena Špitálská, OSVČ
19. Jaroslav Oupic, podnikatel
20. Martin Polách, architekt
21. Silvestr Pekar Vasil, technický ředitel
22. Radka Hrdličková, asistentka
23. Milan Jankovský, PR manažer
24. Martin Slabý, podnikatel
25. Jakub Širc, student
26. Ladislav Kos, podnikatel
27. Josef Prokop, veterinář
28. Vladislava Veselá, právník
29. Tomáš Michal, podnikatel
30. Karel Rýdl ,manažer
31. Darina Wiedermann Janíčková, podnikatelka
32. Jarmila Bendová, podnikatelka
33. Zdeněk Pistora, podnikatel
34. Jiří Zíka, psycholog
35. Martin Landa, technik
36. Radim Menšík, ekonom

21Komunistická strana Čech a Moravy

1. Marta Semelová, pedagožka
2. Jiří Dolejš, ekonom
3. Dagmar Gušlbauerová, samostatný referent
4. Milan Krajča, rodičovská dovolená
5. Ludvík Šulda, ekonom
6. Ivan Hrůza ,podnikový právník
7. Lubomír Ledl, ředitel obchodní společnosti
8. Jiří Horák, ředitel obchodní společnosti
9. Marcela Fraňková, referentka právních činností
10. Josef Gottwald, předseda Obvodního výboru
11. Pavel Ambrož, odborný referent
12. Milan Macek, ředitel střední školy
13. Jaromír Petelík, poradce v mezinár. vztazích
14. Lenka Šimůnková, poštovní úřednice
15. František Hoffman, předseda Kontrolního výboru
16. Helena Briardová, novinářka
17. Karel Skoupil, krizový manažer
18. František Beneš, šéfredaktor časopisu
19. Jana Čunátová, předsedkyně Kontrolního výboru
20. Jiří Hudeček, univerzitní profesor
21. Miroslava Moučková, novinářka
22. Suzana Exnerová, programátorka
23. Tomáš Kotek, řidič
24. Vladimír Chaloupka, zaměstnanec advok. kanceláře
25. Ladislav Šafránek, ekonom
26. Jiří Štainc, historik
27. Vít Kyselý, podnikatel
28. Petr Šimša, pracovník strany KSČM
29. Milan Neubert, ředitel výzkumné organizace
30. Jaroslav Kvapil, učitel, nutriční terapeut
31. Roman Janouch, novinář
32. Karel Hošek, bezpečnostní poradce
33. František Lojda, technik údržby
34. Lukáš Vrobel, dispečer
35. Petr Kokoška, právník
36. Alena Hronová, odborná asisetentka

22LEV 21 - Národní socialisté

1. Tereza Bernardová, vedoucí reprezentant spol.
2. Karel Horák, advokát
3. Bohdan Babinec, lékař - chirurg
4. Kosta Dimitrov, ekonom
5. Lukáš Obst, PR specialista
6. Vladimír Pelc, podnikatel
7. Anežka Šolková, podnikatelka
8. Pavel Lešek, makléř
9. Libor Pokorný, systémový analytik
10. Jiří Pondělíček, knihkupec
11. Přemysl Votava, místopředseda byt. družstva
12. Petr Topinka, advokát
13. Petr Bouzek praktický lékař
14. Ivan Dvořák, vedoucí provozovny
15. Monika Mikulcová, obchodní zástupce
16. Petr Harvánek, podnikatel
17. Lubomír Novotný, státní úředník
18. Jiří Kavale, právník
19. Daniela Šterzlová, chemická laborantka
20. Jakub Vranka, lékař
21. Jaroslav Musil, podnikatel
22. Jan Malsa, zahradní architekt
23. Václav Prokop, technik
24. Eva Lukášová, asistentka
25. Blanka Dušková ,lékařka
26. Karel Nedvěd, projektant
27. Pavel Chrpa, řidič
28. Helena Valentová, herečka
29. Jiří Hadrava, finanční poradce
30. Josef Formánek, učitel
31. Iva Lávičková, asistentka
32. Milan Pucholt, OSVČ
33. Jiří Müller, hudební pedagog, spisovatel
34. Jarmila Jirsáková, OSVČ
35. Jiří Vazač, OSVČ
36. Edita Rostašová, živnostnice

23Strana zelených

1. Ondřej Liška, předseda Strany zelených
2. Kateřina Jechová, zástupkyně starostky MČ
3. Czeslaw Walek, právník, ředitel
4. Zuzana Drhová, sociální ekoložka, zastupitel
5. Ondřej Mirovský, zastupitel MČ Praha 7
6. Petra Kolínská, opoziční zastupitelka v Praze6
7. Matěj Stropnický, novinář, místostarosta MČ
8. Petra Hůlová, spisovatelka
9. Jiří Hromada, herec, gay aktivista
10. Ivana Cabrnochová, místostarostka MČ Praha 10
11. Pavel Himl, vysokoškolský pedagog
12. Iva Kotvová, geografka, zastupitelka MČ
13. Ondřej Rut, místostarosta MČ Praha 3
14. Silvie Kratochvílová, zastupitelka MČ Praha 7
15. Stanislav Tišer, trenér boxu
16. Alžběta Rejchrtová, překladatelka, pedagožka
17. Ladislav Hrabal, důchodce, soudní znalec
18. Ilona Picková, učitelka, zastupitelka MČ
19. Jan Trnka, vysokoškolský pedagog, lékař
20. Klára Šimáčková Laurenčíková, vysokoškolská pedagožka
21. Petr Vilgus ,zastupitel MČ Praha 8
22. Simona Rendlová, ekonomka, lektorka
23. Čestmír Dolejšek, bojovník proti hernám
24. Helena Benýšková, grantová konzultantka
25. Lukáš Budín, pracovník UK FSV, politolog
26. Petra Rejchrtová ,učitelka ZŠ, předsedkyně o.s.
27. Jan Zubatý, projektový specialista
28. Eva Kavková, ředitelka neziskové organizace
29. Adam Novák, podnikatel
30. Pavla Ducháčková Chotková ,učitelka
31. Jan Radil, celní deklarant
32. Martina Pokorná, sportovní lektorka
33. Jan Barta, podnikatel
34. Dagmar Kolmanová ,obchodní poradce
35. Antonín Nechvátal, lékař, zastupitel MČ Praha 6
36. Lucia Zachariášová, expertka na rovné příležitosti

24Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska)

1. Václav Srb, průvodce, výtvarník, tlumočník
2. Jan Bárta, architekt
3. Petr Krátký, právník, kontrolní expert
4. Kateřina Košová, poštovní úřednice
5. Zdeněk Bohdanecký, technický konzultant
6. Milan Kolář, technik
7. Michal Lieberzeit, operní pěvec, režisér
8. Daniela Kartáková, akad. sochařka, překladatelka
9. Ivan Henn ,překladatel, průvodce
10. Romana Ryšavá, fotografka, terapeutka
11. Petr Raschel, advokát
12. Michal Lutovský, archeolog
13. Matěj Čadi,l grafický designer
14. Josef Pejřimovský, lesní inženýr, důchodce
15. Ferdinand Šrámek, strojvedoucí metra
16. Jan Procházka, úředník
17. Zdeněk Martínek, důchodce
18. Luboš Fait, hudebník, pedagog, včelař
19. Vladimír Němec lékař
20. Petr Brant překladatel
21. Vilma Ovčarova lékařka
22. Radovan Gregor důchodce
23. Jiří Brabec živnostník
24. Petr Lukavec, důchodce
25. Stanislav Hošťálek, důchodce
26. Ladislav Thurzo, recepční
27. Irena Bukačová, ředitelka muzea, historička
28. Karel Březina, finanční poradce
29. Zdeněk Nývlt, živnostník
30. Jan Krček, důchodce
31. Darius Bernard, grafik
32. Zuzana Kaššovicová, tlumočnice, překladatelka
33. Michal Benčok, advokát
34. Lukáš Funk, archeolog
35. Jaroslav Hodík, výtvarný fotograf
36. Ivo Kubečka, herec


Volby do Sněmovny 2013

Kandidátky do voleb podle krajů

Podívejte se na přehled kandidátů do předčasných voleb 2013 on-line:

Autor:






Hlavní zprávy

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze
© 1999–2016 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.